Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A héten lesz forgalmi vizsgám...

A héten lesz forgalmi vizsgám és borzasztóan izgulós vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kétszer már megbuktam, mindkét alkalommal nagyon izgultam, kapkodva csináltam mindent. Úgy érzem, hogy nekem ez sosem fog sikerülni. Az összes önbizalmam elment. Már bele vagyok betegedve a dologba. Legszívesebben egész nap csak sírnék. :( Már az is megfordult a fejemben, hogy abbahagyom az egészet. Olyat is olvastam, hogy valaki 13.-jára ment át, nem akarok a sorsára jutni.
2013. júl. 22. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, és próbálj minél nyugatabb lenni vezetés közben forgasd a fejed..hogy lássa mert arra allergiásak..! SIKERÜLNI FOG MOST!!az a lényeg hogy nyugodtan viselkedj, nem baj ha izgulsz közben (magadban) ki nem izgul???
2013. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Dobjál be egy felest előtte! :)


Amúgy érdemes olyan oktatót választani, aki 'jóban van' a vizsgabiztosokkal. Így pl. egy vizsga során mikor elindultok az oktató elkezd baráti csevegni a vizsgabiztossal, ezáltal oldottabb a hangulat, nem stresszelsz, hogy akkor a vizsgabiztos folyamatosan téged bámul.

Ha a vizsgabiztos jelenléte zavar, akkor 'kapcsold ki', gondold azt hogy csak egy utas.

ha azért streszelsz mert félsz a forgalomba, akkor viszont fejezd be az egészet. Van elég bizonytalan közveszélyes az utakon így is.

2013. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!