Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto 500E-ig ha nem Suzuki?

Malaky kérdése:

Auto 500E-ig ha nem Suzuki?

Figyelt kérdés

Udv,

Most koltozom haza Mo.-ra es mondjuk ugy, hogy eleg gyorsan ujitanom kell egy autot a munkam miatt viszont egyelore nem szeretnek ra tul sokat aldozni ugyhogy max. 500.000ft-t szannek ra. Ti mit ajanlotok? Egy biztos Suzukit nem veszek tobb okbol is. Erosen gondolkozom az Alfa-n, mig kulfoldon eltem eleg sokat vezettem ugyhogy az egyik befuto a 145-os Alfa de van valami alternativa? Elsosorban Bp.-en lessz hasznalva de aztan ki tudja mit hoz a sors.

Elore is koszonom,

Udv,

Malaky



2013. júl. 22. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

F astra

olasz autókat szerintem hanyagold ebben az árkategóriában...

2013. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Ennyicske pénzből mit akarsz, ami nem Suzuki? Ha túl sokat nem szánnál rá, akkor úgyse törődnél vele, akkor meg minek olyan autó, amivel kellene?
2013. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen kocsit már kapsz 500-ért és mennyivel jobban néz ki mint a suzuki.☺

2013. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Hát én 145-ös Alfa-t már nem vennék, 156-ost még nem lehet normálisat 500-ért, szóval szerintem hagyd az Alfa-kat. Egyébként meg ha amúgy se akarsz rá sokat szánni, az Alfa alapból kilőve.

Inkább vegyél egy Punto-t, vagy Bravo-t, ha már olaszt akarsz. Speciel úgy tudom, hogy a Bravo alapja ugyanaz, mint a 145-ösé. De lehet, hogy a Tipo-val keverem.


Ami még szóba jöhet ennyi pénzből: Honda Civic, Opel Astra F, Toyota Corolla, Vw Golf 3, Daewoo Lanos, Mazda 323, Mitsubishi Colt, Renault Clio, Seat Cordoba, stb.


Egyébként konkrétan mi bajod a Swift-ekkel?

2013. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz rá sokat költeni (és esetleg nem is tudod saját magad javítani szakszerűen), akkor ne 145-ös Alfát vegyél.

Egy ismerősöm megvette, 6 hónap alatt ráköltötte a vételár másfélszeresét a vásárláskor elfogadhatónak tűnő autóra, aztán az általa kifizetett vételár alatt elpasszolta, csak vigyék már.

A másik Alfás ismerősöm - nagy sufnituning- és gányolásbajnok - vett a 145-öse mellé még egyet papírok nélkül, a kettőből össze tudta úgy variálni, hogy nem költötte rá a gatyáját, de feküdt alatta eleget. No meg az Isten óvja azt, akinek eladta azt a szerencsétlen autót...

2013. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Toyota carina 1.6 benzines motorral vagy ha nem számít a fogyasztás akkor 2.0 benzines,dízelt ennyiért nem kapsz belőle sajnos.


Pár infó a kocsiról

[link]


és egy pár karina

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem a torodessel van baj csak jelenleg nem szannek ra tobbet. Idekint volt 145os Alfam pontosan tudom, hogy mennyi baja van es micsoda, mennyit koltottem ra eppen ezert keresek alternativakat mert bar imadtam de pontosan tudom milyen szeszelyes. Suzukit pedig elvbol nem veszek mert csak rossz tapasztalat illetve emlek van rola es nem tudnam nyugodt szivvel vezetni, gondozni. Es koszonom a valaszokat mindenkinek.
2013. júl. 23. 00:48
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi pénzből csak kocsit tudsz venni, autot nem! Szerintem egy opel vectra jolenne neked!
2013. júl. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ÉN meg elvből nem ajánlanám neked a Renault, de most még is megteszem. Ennyi pénzért már simán kilehet fogni egy takaros kis Megane-t. :D
2013. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!