Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.3-as suzuki swiftről van szó?

Zolika217336 kérdése:

1.3-as suzuki swiftről van szó?

Figyelt kérdés

Már többször leszívta a fényszóró az aksit mert rajtamaradt a világítás.

az 1.0-ás swiftekben ha kiveszed a kulcsot elkezd csipogni 1 figyelmeztető jel hogy be van kapcsolva egy fogyasztó , 1.3-asoknál nem !!


külön lehet venni hozzá valamilyen "figyelmeztető hangot" mert pontosan nem tudom a konkrét nevét neki Köszönöm !!



2013. júl. 22. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
igen lehet. van ilyen csipogó. ha hajdú bihari vagy olcsón megcsinálom :D
2013. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amúgy tuti van benne csak lehet megadta magát
2013. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A középpanelen a rádió mögött keresgélj. Egy kb. gyufásdoboz méretű kis kék vacak. Egy drótköteg meg egy test is megy bele. Ha jól emlékszem 1 csavar fogja az egészet. És hidd el vannak ezek 1.3-ba is, nekem is volt, míg ki nem iktattam belőle, mert irritálta a hallókámat.

Ha meg nincs benne bemensz egy autósboltba és ott előadod nekik ezt a "figyelmeztető hangot adó csipogót keresek régi swiftbe" szöveget, hidd el meg fogják érteni. :D

2013. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem attól függ 1.0 vagy 1.3. GLS és GLX felszereltségnél kell lennie.



Enyém is 1.3-as (GLS) és van benne.

2013. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy nem lenne benne és az elromlására sem sűrű a panasz. Ajtónyitás érzékelőd halhatott meg. Ha kinyitod az ajtót a középső lámpa világít az utastérben? Mert ha nem, nagyon valószínű hogy az a baj. Cseréje otthon is elvégezhető és kb 3000 Ft-os tétel a 2 oldal.
2013. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

felszereltség-függő..

ha nincs benne, akkor bagóért veszel a homasitában, vagy bárhol.

ha nem működik a belső világítás, akkor javít...

2013. júl. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges hogy van benne mert 1szer megszólalt valami amit nem tudtam hogy mi az még anno............ha az utastérben nincs bekapcsolva a lámpa akkor nem is fog bekapcsolni ha ajtónyílásra.. )
2013. júl. 23. 13:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Értelmező olvasás 1-es! Nem azt mondta az 5., hogy ha nincs felkapcsolva (középállásba) a lámpa akkor nem is fog az a vacak csipogni, hanem azt, hogy ha középállásba van a lámpa (értsd: nyitott ajtónál felkapcsol a lámpa, zártnál meg le) és kinyitod az ajtót, de a lámpa nem kapcsol fel, akkor az ajtón lévő érzékelő lesz a ludas! Szedd szét, smirglivel, vagy drótkefével takarítsd meg, és ha működi, akkor lehet örülni. Egyébként meg már 1x leírtam, hogy mit és hol kell keresned, hogy 100%-ig megbizonyosodj, hogy van-e benne...
2013. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!