Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a fogyasztása 50-60km/h...

LzO kérdése:

Mennyi a fogyasztása 50-60km/h utazó sebesség mellett egy 125ccm-es MZ troophynak?

Figyelt kérdés
Több helyen is néztem már, de mindenhol mást írnak illetve nem írják milyen átlag sebesség mellett. Egészen a 2 litertől a 4-ig. Ami azért lássuk be nem mindegy, átlag fogyasztást tekintve.

2013. júl. 23. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi? az nem simson.. utazó 80-90

5L

2013. júl. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ETZ-m van. 80-90-es utazóval, a fokozatok rendesen kipörgetve, 4L.
2013. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az az 50-60 inkább 75-80 egy MZ esetén. A 2l az erős túlzás lefele, annyit sose fog enni egy MZ. A 4l már közelebb áll a valósághoz.

A nagy ingadozás a tapasztalatok terén attól függ, hogy kinek mennyire van jól beállítva, illetve mennyire húzza neki. Ha megállja a keze, hogy 80-nál többet ne igen menjen, és jól van beállítva a vas, akkor 3-3,5l körül megállhat a fogyasztás. Szerintem kb ennyivel számolj.


Egyébként sokan esküsznek arra, hogy az MZ-k közül a TS 125-ösök eszik a legkevesebbet, gyakori a 3l körüli fogyasztás.

2013. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. júl. 24. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!