Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes 2002-2003-as Fiat...

Misi0023 kérdése:

Érdemes 2002-2003-as Fiat Stilo-t venni?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy hajlamosak elektronikus hibákra? Valamint milyen motorral érdemes választani? Hosszú távon megbízható lenne ha vigyáznék rá és nem hajtanám széjjel?
2013. júl. 23. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Én a békesség kedvéért benzines motorral venném. Ha nem törött vagy széthajtott a kocsi, akkor jó választás lehet. Szerelővel vizsgáltasd át vétel előtt. Viszont személy szerint én nem vennék olasz kocsit.
2013. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is Stilom van, voltak párszor elektronikus hibák, ezek mind rossz érintkezésből adódtak... Ha neked nem szempont hogy erős legyen akkor és az 1.2-es motorral ajánlanám, de a jtd-k is nagyon jó motorok.
2013. júl. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek 8 éve van ilyen. Gyertyakábelt kellett eddig cserélni benne. :) Szerintem az 1.2-es motor kicsi lesz bele, 1.4-essel sem fog többet enni ekkora kasztniban.

Nekem a 920kg-os Punto 2-ben van 1.2-es de sokszor kevésnek érzem. A Stilo meg 1,1-1,2 tonna!

Amúgy ha sokat mész városon kívül az 1.9 JTD is nagyon jó motor.

2013. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem 2004-es 1.4-es benzines stilom van.Kizárólag jókat tudok róla mondani.Olcsó,szép,keveset fogyaszt,elképesztően felszerelt.Hibák?Az égők szeretnek kiégni.Nagyon ajánlom akár első autónak is.
2013. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!