Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » LINKEK LENT! A 4 ajtós E36...

LINKEK LENT! A 4 ajtós E36 320i gyorsabban van százon, és kevesebbet fogyaszt városban, mint a 2 ajtós szintén E36 320i?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. júl. 24. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Ezen nincs semmi meglepő. A Coupe autók nehezebbek, mert több anyag kell a merevítéshez, nincs B oszlop, mint a 4 ajtósokon. Amik pedig ennél is nehezebbek, azok pedig a cabrio autók, mivel annak még teteje sincs, így minden alulra korlátozódik.
2013. júl. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem csak egyszerűen elírták az adatokat.
2013. júl. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
A súlyt írták el, a coupe vagy 100 kilóval nehezebb. Hosszabb az orra, más a kialakítása, sokkal merevebb. Úgy emlékszem, a 4ajtósnak a töréstesztje is jó szar volt. Egyébként a 20i-nél talán jobb választás a 18iS, csak az ritkább is, drágább is...
2013. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is csak arra tudtam gondolni, hogy a qpé nehezebb, de viszont az országúti fogyasztása mégis neki kedvezőbb!?
2013. júl. 24. 12:16
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Magyarázzátok már el, hogy a coupe-nak miért is nincs B -oszlopa ????

Van. csak abban keretnélküli az ajtóüveg.

Az egy egyedüli e36 amiben keretnélküli az üveg.

2013. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!