Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő alatt lehet letenni...

Mennyi idő alatt lehet letenni az "A"-kategóriás jogsit leggyorsabban?

Figyelt kérdés
(Mert mindenki rémhíreket terjeszt itt, h ha most kezdem, akkor legjobb esetben is csak tavaszra lesz meg. Ugyan is kevés a vizsgabiztos, és ezért sorbanállás van vizsgára iskoláról iskolára. -. -

#jogosítvány #A-kategóriás jogsi #jogsi nagymotorra
2013. júl. 25. 01:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elméleti oktatás minimum 2 óra, gyakorlatban közúton egy fehérvári iskola 29 óra kötelezőt hirdet!
2013. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem minimum 3 hónappal még nagyon intenzív tanfolyam esetében is számolnod kell, vizsgaidőpontot jelenleg pl 3-4 héttel későbbre kaphatnál tehát sok a holtidő. Október végén csak jó idő esetén van vezetés. Van rá esélyed hogy megcsináld idén, de nem sok, egyrészt mindennek elsőre sikerülnie kel, másrészt hatalmas mázli kell időjárás és időpontok terén.
2013. júl. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ja és persze miután levizsgáztál a jogsidat még 5 hét mire kiküldik, addig ha vezetsz azt jelenti mintha jogsi nélkül vezetnél. Ha elkapnak meg se kapod a kártyádat.
2013. júl. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3-as, ez nem igaz! Mikor unokatestvérem letette a vizsgát, ideiglenes jogsit kapott, hogy addig is vezethessen, míg nem küldik ki a végleges kártyát!
2013. júl. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lehet, hogy régen így volt de ma már nem... Ezt megkérdeztem az oktatómtól, az autós iskolától, a vizsgabiztostól, az okmányirodától és a neten is utána jártam. Nem véletlenül van fokozott rendőri ellenőrzés idén a motorosok ellen, mert tudják hogy sokan türelmetlenül jogsi nélkül vezetnek. Én épp ebben a várakozós időszakban vagyok, kértem papírt és nem kaptam mert NINCS!
2013. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2013. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja tényleg, bocs, összekevertem! Unokatestvérem "B"-kategóriásból vizsgázott!
2013. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!