Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van 1-2 jó tanácsotok a rutin...

Van 1-2 jó tanácsotok a rutin vizsgára? Mire figyeljek nagyon?

Figyelt kérdés

J.héten megyek rutin vizsgára, és már most nagyon ideg vagyok...

Akinek megvan már a rutin vizsga, esetleg 1-2 tanácsot adhatna mire figyeljek, elméletbe is és gyakorlatban is:)

Köszönöm


2009. okt. 22. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

csinálj mindent úgy, ahogy az órákon szoktad és nem lesz gond...

Jah és ne kövesd el azt a hibát amit én, hogy elfelejted beindítani a kocsit, mert akkor ki leszel nevetve:)

2009. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
fú hát még én milyen ideges voltam...annyira remegett a kezem, hogy nem tudtam berakni a kulcsot az indítóba... de az a lényeg, hogy legyél nyugodt, ha nem is vagy az hitesd el magaddal, menni fog az!!!
2009. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg mindent próbálj meg úgy. Az autó ellenörzésénél ne felejtsd el a féket is ellenőrizni. Elég ha megkéred az oktatót h nyomja meg, aki azt fogja mondani h oké ez is megvolt. Sok ismerősöm erről elfelejtkezett és nem örültek neki a vizsgabiztosok.


De ne félj tőle! És ha lehet kérd meg az oktatót h közvetlenül a vizsga előtt had menjetek egy kört. Nekem azt mondta a vizsgabiztos, hogy válasszak akármit és csináljam meg, közben meg telefonált:D Szóval a rutintól tényleg nem kell félni, azt nem veszik komolyan. Az egész inkább arról szól, hogy tudod-e működtetni az autót.

2009. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

na most az én sztorim: nem ér nagyon hangosan nevetni! :D

A korlátozott jogsi. Megyünk gyakorolni, utcára. Két motor közt állunk, oktató megkérdezi: -Mehetünk? Mondom neki, hogy igen. Felül a motorra, én addig felveszem a sisakot. És felltem az oktatóm mögé XD mivel állandóan benzintyúk voltam, oda is motorral vittek, így autómatikusan így jött ki XD utána full röhögés XD

és végül átmentem :D

kicsit old fel elötte a hangulatot, haverkodjatok le, vedd lazán, ha nem sikerül újrapróbálod. Ennyi. Semmi extra. Ne izgulj, poénkodj elötte a vizsgabiztossal, stb

2009. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Legyen nalad szemelyi,vizsgalap,meg 10rongy,h tutira meglegyen!! :) sok sikert
2009. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sztori...

Soha semmi gondom nem volt a vezetéssel. Jött a rutin vizsga, megvolt a 4 kötelező és a vb rám bízta az 5. feladatot! Nekimentem a kézifékes indulásnak, ami mindig hiba nélkül ment!!! Csak most nem... :) Lefulladtam! Az oktató csaj belenézett a fejembe és ez tudta mondani: EZ MI VOLT BAZ.MEG? :D Mire hátulról egy hang, NYUGI!!! Indítottam, sikerült. Megálltam és már adták is a kezembe a személyim. Tudja a vb is, hogy full ideges leszel, millió ilyet látott már! Őt csak az érdekli, hogy van-e valami sejtésed a vezetésről!!!

2009. okt. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a hozzászólást!

Hát nagyon remélem sikerülni fog :)

Eddig mindenből elsőre átmentem, ezt sem akarom elszúrni :P

2009. okt. 23. 08:13
 8/12 anonim válasza:

Mi az a "minden", amiből elsőre átmentél?

Max. a KRESZ és az elsősegély nyújtás lehet. :)

Sok sikert!

Majd kérlek jelezd, hogy ment.

Minden jót!

2009. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen!

A minden a Kresz és az elsősegély:)

Bizti megirom ha sikerült, meg azt is ha nem...

Köszi:)

2009. okt. 24. 09:38
 10/12 anonim ***** válasza:

akkor hogy egy értékelhető választ is kapj, beszálláskor öv, tükrök, ülésbeállítás meglegyen.

Indítani mindig ebben a sorrendben a kiindulási pontról: sebesség, irányjelző, kézifék.

Az indexeléskor eressz meg egy hátranézést mindkét irányba. Kéz 10 és 2 óránál kormányon.

Nem tom hogy nálatok milyen a rutinpálya de a gyakorlatokat előtte érdemes begyakorolni vagy ha van otthon mivel akkor ott is. Y-nál járjon a kezed mint a motolla, szlalomnál tökig bevágod a kormányt jobbra-balra, vészféknél 40-ig azt satu, hadd kopjon a b@romarcúnak kockásra a gumi, azért fizetsz neki, saroktól hátra visszatolatva amint saroknál a jobbhátsó kerék szeded alá, kézifékesnél meg keresd meg 3000-res fordulaton a csúszáspontot, azt amint megvan engeded a féket, nem hallgatod mp-ig ahogy csúszik a kuplung. Ennyi.

2009. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!