Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is egyre több a...

Szerintetek is egyre több a női sofőr?

Figyelt kérdés

Egyre több női sofőröket látok a tanuló autókban mint férfit, mára már szinte csak fiatal csajokat, és nőket.


Amikor én vizsgáztam kb.:4 éve akkor is voltak idősebb nők és fiatal lányok de szerintem jóval kevesebb.



2013. júl. 26. 11:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Igen, lehet hogy több.Általában nincs baj velük, csak az

idegesít amikor látok ilyen 18éves szőke csajokat bmw x5-el,

ki sem lát belőle csak megy.

Bár gondolom meg is dolgozták őket érte rendesen hogy sikerüljön a jogsi.

2013. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
hát tesám azok nemcsak a jogsiért lettek megdolgoztatva :D:D:D:D
2013. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%

az valószínűűű :D

nálunk is van egy csjaszi, apának fuvarozo vállalta van, és ő emg a barátnői rendszerint a 2006 merci e osztállyal furrikáznak.

gondolhatod mekkora feltünést kelt 4 paltinaszőke csaj, egy sötétkék fullos merciben..:P


dolgozni...hát XD nemsokat dolgoztak elgyen elég ennyi.


amugy tényleg több a nőis sofőr. amivel enm lenne baj, de sokszor túlontul óvatosak amivel akadályozzáka forgalmat.

2013. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Én is megfigyeltem már, hogy egyre több a női sofőr, de mintha ezzel egyenesen arányosan nőtt volna a részeg férfiak száma! Mert ha anyuci vezet, akkor apuci ihat :) Egészségetekre! :)
2013. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%

Persze mert a férfiak elsőre átmennek de a nők többször megbuknak és ezért plusz órákat kell nekik venniük.


XDD

2013. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
52%
Igen több női sofőr van!Hát azért van velük probléma!Tegnap egy 20-on éves csaj ment a sztráda bal sávjában 80-at és közbe telefonált.Az autók meg jobbról előzgették.Hiába villogtak dudáltak fogalma se volt h mi a bibi.Meg még sorolhatnám.Persze férfiak közt is vannak ilyen sofőrök de %-ba biztos jóval kevesebb.
2013. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Nem feltétlenül igaz, hogy a nőknek csak sokadjára sikerül a forgalmi, sőt. :D 2 fiú haverom is van, akiknek nem sikerült elsőre. Az egyiknek csak 3.-ra, a másiknak már 2.-ra is sikerült. Nekem elsőre, pedig lány vagyok. És ismerek még pár lányt az ismerősi körben, akiknek elsőre sikerült. :D


Én szeretek vezetni, nagyon élvezem, ezért is tanultam meg. Másrészt sok előnye van, könnyebben mozog az ember, sok munkahelyen jelent előnyt stb.

2013. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

No letemre nekem is elsore lett meg minden vizsga,meghozza nagyon gyorsan,1 honap alatt.A kotelezo orakat sem teljesitettem,pedig elotte csak 1-2 alkalommal vezettem.

Tenyleg vannak nagyon ugyetlen,tul ovatos noi soforok,de az idos bacsikat senki nem mulja felul.

Masreszt 10 evvel fiatalabbnak tunok a koromnal,igy engem is megbamulnak neha,hogy milyen autoba szallok be,de ez kimondottan szorakoztat.Orulok,hogy meg mindig 20 evesnek neznek:D

2013. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

"Hát azért van velük probléma!"


Nem kéne általánosítani!


Sajnos tényleg rengeteg szőke pi...a járkál az utakon, és ahogy valaki fentebb írta egy akkora autóba amit csak a kis bohóc nyáladzásért kaptak cserébe.


Igen, egyre több a női sofőr!

És miért?

Mert lehet hogy nincs egyetemre pénzük, és nem akarnak egy hipermarket pénztárába ülni napi 8-9 órákat.

Akkor ülhetnek egy volán mögött is.

(Te melyiket választanád?)


Én is nő vagyok, és nekem sem jelentett soha gondot a vezetés. Pedig sajnos a családban, a rokonságban egyetlen autó sem volt soha, így a gyakorlati első órán tudtam meg, hogy hol van az ablaktörlő kapcsolója, vagy hogy kell felnyitni pl. a motorháztetőt, stb.

És mégis minden elsőre sikerült (nem volt boríték meg miniszoknya).

Tehernél, busznál és E-nél más-más oktatónál voltam, és mind külön megdicsért, hogy milyen jó érzékem van a vezetéshez.

Nem vagyok tutyimutyi, de nem ülök részegen autóba, és nem menőzök feleslegesen.


Több munkám is volt már sofőrként (országosan, és külföldön egyaránt), és nem érzem cikinek nő létemre.


Ennek ellenére nem vagyok trampli, és nem káromkodok, mint egy "vérbeli" sofőr.


A nők nagy része általában ott hibázik, hogy túl óvatosak és ez bizonytalanná teszi őket, míg a pasik nagy része meg a felvágásból felesleges veszélyhelyzeteket nem tudják kezelni kellő rutin hiányában.

(ezt onnan tudom, hogy a közvetlen szomszédom gépjármű oktató, és legalább napi szinten meséli el az "élményeit")

2013. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Utolsó! Veled se kezdenék xD


Am. igen, rengeteg női sofőr van. Az oktatómhoz rengeteg jó bige járkált, az egyikkel össze is akart hozni xD

2013. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!