Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a csajozósabb autó?

Melyik a csajozósabb autó?

Figyelt kérdés

Az egyik fiatal, jól is néz ki, elég drága is, de a márkanave nem annyira felkapott. A másik öregebb ugyan, kisebb a piaci értéke, de vagány a megjelenése és nagy márkanév.

Olyan válaszokat nem kérek, hogy "nem az autóval kell csajozni", mert én nem arra vagyok kíváncsi, hogy egy pattanásos, nyiffadt gyerek melyik kocsival tudná ellensúlyozni a hibáit, hanem arra, hogy egy egyébként is jóképű srác mellé melyik autóba ülnének szívesebben a lányok. 20/f

Küldöm a linkeket:

[link]


[link]



#csajozás #vagány #BMW e36 M3
2013. júl. 29. 01:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%

Figy, ha te olyan jóképű gyerek vagy és összeakadsz egy rendes lánnyal, az krvára de geclre lefogja telibe szarni h milyen autód van..


De mivel nem erre vagy kíváncsi, hát leírom. Nem csak a lányok, de mindenki jobban tiszteli azt, mikor veszel X mennyiségű pénzből egy szép, fiatal, kulturált autót, mint egy 10-15 éves fost kizárólag azért, mert rá van írva, hogy bmw.. Ez tipikusan az h többnek akar látszani. Én pl. nagyba röhögök az ilyen kis 10-15 év körüli 3-as bmw-seken, rajtuk az M rendszám, látszik most hozta be külföldrőő óccsőé azt ott vagizik vele keménybe.


A bmw amúgy is a milliomosoknak való, brutál szerviz költségek meg egyebek.

2013. júl. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez most nem a lepukkant BMW-kről (és más korosabb prémium/sportkocsikról) szól, hanem azokról, amelyek szép esztétikai és jó műszaki állapotban vannak.
2013. júl. 29. 01:56
 3/18 A kérdező kommentje:
Mint a képen látható.
2013. júl. 29. 01:57
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

Ha BMW-t veszel, akkor elég kicsapni az asztalra a slusszkulcsot. Az sem érdekli őket, ha szétesőben van.

(Mellesleg előre röhögök hogy milyen lányokat fogsz úgy bevonzani, ha autóval menőzöl. Nap mint nap látom ezeket a hm, mondjuk úgy, "tranzakciókat", és a pofám leszakad, hogy az ilyen pénzéhes szakadék k.rvák alapján ítélik meg az összes nőt, köztük engem is...)

2013. júl. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Hát szerintem egy csaj se fog elájulni egy opel astrától. Viszont jobban jársz vele, mint egy öreg agyonhajszolt bömvével.
2013. júl. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
39%
Én mindenképpen a másodikat választanám!!! Az menőbb :D Az Opel Astra az túl úri szerintem... semleges.. egyáltalán nem vad.. :/
2013. júl. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
"csajozni" ne ilyen szarokkal járj, EZ a puncimágnes: [link]
2013. júl. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Hát nekem BMW kéne. De nem olyan, mint ami a képen van. Egy bömössel el lehet vinni a csajokat télen driftelni. De egy bmw-re többet kell költeni. Ott van pl a fogyasztás: A nyamvadt 1.6-os papáknak való verzió is benyeli a 7 litert. Amelyik megy is az 10-et. A dízeleket meg inkább el kell felejteni, mert szét vannak hajtva.


Vegyél egy kispolszkit. Ha azzal becsajozol akkor még spóroltál is pár százezret. ;)

2013. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Ha rendes lányt fogsz ki a sok közül elhiszed hogy nem fogja érdekelni hogy milyen autóba ül a buli után?Főleg úgy ha kicsit többet ivott.
2013. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én csaj vagyok, de csak azért nem járnék (nem dugnék) veled, mert ez vagy az a kocsid van.

Ha OLYAN lennék, akkor nem csak az autó lenne a lényeg, mert hiába költenél milliókat egy kocsira, ha nincs saját lakásod, nem tudnál elvinni egy wellness hétvégére, még egy Mekis fagyira sem telne, mert még a gatyád is elvitte a kocsi, stb.

2013. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!