Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a csajozósabb autó?

Melyik a csajozósabb autó?

Figyelt kérdés

Az egyik fiatal, jól is néz ki, elég drága is, de a márkanave nem annyira felkapott. A másik öregebb ugyan, kisebb a piaci értéke, de vagány a megjelenése és nagy márkanév.

Olyan válaszokat nem kérek, hogy "nem az autóval kell csajozni", mert én nem arra vagyok kíváncsi, hogy egy pattanásos, nyiffadt gyerek melyik kocsival tudná ellensúlyozni a hibáit, hanem arra, hogy egy egyébként is jóképű srác mellé melyik autóba ülnének szívesebben a lányok. 20/f

Küldöm a linkeket:

[link]


[link]



#csajozás #vagány #BMW e36 M3
2013. júl. 29. 01:23
1 2
 11/18 Sinead ***** válasza:
A két autó nincs egy súlycsoportban. Én az Astrát venném. Kisebb az esélye hogy 1-2 éven belül kiesik alólad és hülyének se néznek.
2013. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
39%
inkább a BMW, de ha tuti sikert akarsz akkor inkább valami újabb BMW/Meri/Audit vegyél, vagy azt a Maseratit amit linkelt itt valaki :D at tényleg egy puncimágnes
2013. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Már bocs, de csajozni még BMW-vel se lehet. A magyar néphiedelemmel ellentétben a BMW NEM luxusautó.


Vegyél Maserati-t, Aston Martin-t, Bentley-t, Rolls-Royce-t, és hasonlókat.


Csajozni meg ne kocsival akarj, mert nagyot fogsz koppanni.

2013. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Látom, sokan nem olvasták el a kérdéshez mellékelt szöveget. Ugyanis írtam, hogy nem a "nem az autóval kell csajozni" típusú válaszokra voltam kíváncsi, hanem hogy lányok (attól függetlenül, hogy egy srác bejön-e nekik) melyik autóba ülnek be szívesebben, melyik autóban érzik magukat jobban.
2013. júl. 29. 18:29
 15/18 anonim ***** válasza:
Magadnak vegyél kocsit, ne a csajoknak.
2013. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
56%

A legelsőnek üzenem:

Én meg a hülyéket nevetem ki akik új autót vesznek egy 10-15 éves jó adagolós dízelből.Pl. Astra 1.7D,TD VW AG 1.9TDI,SDI Mercedes 250 D-től 300TD-ig.(Bár újakhoz képest jó az Astra)

És németből jó hogy be van hozva ha nincs annyira széthajtva.

2013. júl. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A két autó valóban nem egy kategória. A használt Astra J árán már E90-es BMW-t is tudsz venni, ami egyértelműen menőbb az Astránál :)
2013. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én egyértelműen azt mondom, hogy az Astra. A másik autóra rá se szeretek nézni, ellenszenvet vált ki. Nem szívesen ülnék bele. 24/L
2013. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!