Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyobb gázadásra köhög,...

Nagyobb gázadásra köhög, majdnem lefullad a motor. Mi okozza ezt?

Figyelt kérdés
Suzuki a "mi autónk" abból is 1996. Én meg nem vagyok autóhoz értő ember mielőtt lehurrog valaki...talán ezért kérdezem itt ;)

2013. júl. 29. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Menet közben, vagy állóhelyben? Első körben arra tippelnék, hogy el van tömődve a benzinszűrő. Másodikban pedig a benzinszivattyún lévő szűrő tömődésére tippelnék.
2013. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Állóhelyben semmi probléma nincs vele :/
2013. júl. 29. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor több, mint valószínű, hogy a benzinszűrő lesz a ludas. De ha már ennyire nagy szervizbe vagy, akkor javaslom még a levegőszűrő cseréjét illetve a gyertyák ellenörzését (kiszeded, megtakarítod, visszateszed)/ cseréjét, illetőleg a gyertyakábelek ellenőrzését. Had mennyen flottul a gépezet, égesse el a naftát tökéletesen. Ha ezek után sem smakkolna a dolog, akkor a lambdaszonda is lehet még esetleg hibaforrás.
2013. júl. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

volt 96 os kiadásúm...


így csak vaktában megy..amit előttem is írtak..légszűrő mikor lett cserélve? aztán..az üzemanyagba tanácsos(és kényelmes) lenne befecskendező-tisztító adalékot önteni..ez vagy STP, vagy Winns.. esetleg a Spuri..nekem bevált, a kissé koszos rendszert kitisztítja...

ha ez a tisztító üzemanyag sem segít, akkor lehet hogy valamelyik jeladó elfáradt, és kevesebb üzemanyagot enged gázadásra...vagy szűrő, vagy...


szóval: én feldobnám egy tank 100-as benyával, bele egy kis flakon tisztító, új légszűrő, talán gyertyacsere, és akkor mennie kell...ha nem, akkor jön a műszeres tökölés...


a családban a nagyfater szwiftje 20 éves, évente egyszer tisztít ilyen adalékkal...még egyszer sem szarakodott..

2013. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!