Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A honda civic motoros autóm...

Szabolcs007 kérdése:

A honda civic motoros autóm egyszer csak leállt Mi a probléma forrása?

Figyelt kérdés

Van egy honda civic motoros autóm.

Elmentem vele vásárolni ma,leállítottam és bementem a bevásárlóközpontba. Mikor kijöttem és elindultam(kitolattam és 1 esbe el akartam indulni) egyszer csak leállt,azt hittem lefulladt,de nem indult be. Gyujtásra gyanakszom,de pontosan nem tudom mi lehet a gond.

A az önindító teker rendesen,de nem röffen be,talán valaki tud rá megoldást??



2013. júl. 24. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne pontozz le, de én szerelőhöz vinném a helyedben. Sok minden okozhatja. A legegyszerűbb kontakthibától kezdve a benzinpumpa leállásán keresztül a gyújtáselosztó megdögléséig terjedhet a skála. Jobb lenne, ha szerelő látná, mert itt látatlanban nehéz tanácsot adni.
2013. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem szokásom lepontozni az embereket.

Köszönöm a választ, szerelőhöz csak akkor vinném,ha tényleg semmi remény,jobban szeretem saját magam megcsinálni. Nem akartam nekiesni ész nélkül a szétszedéséhez,azt hittem tapasztalt már valaki ilyesmit.

2013. júl. 24. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Köszönöm a pozitív hozzáállást. Tapasztaltam már hasonlót, más márkájú autónál, de annyi a hibalehetőség, hogy így látatlanban nem akarok leírni semmit. Az én esetemben a központi gyújtókábel lett kontakthibás. De ha nem az lett volna a hiba oka, nekem is muszáj lett volna elvinni szerelőhöz.
2013. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek amúgy igaza van. De nekem üzemanyag témába jutna eszembe a hibalehetőség leghamarabb. Rossz tankolás, eldugult üzemanyagszűrő, utána tényleg a gyújtásrész jön. Ha nem jutsz eredményre akkor inkább azt a kérdés tedd fel, melyik szerelők korrektek a lakóhelyed környékén. Természetesen megértem hogy jobb minimális költséggel vagy költségmentesen megoldani, de általában ez nem jön össze. Sajnos.
2013. júl. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha tócsába mentél és netán korrodált vagy repedt a gyújtásnál akkor az beázhatott.

Benzinpumpa hibája megint csak lehet,vagy az ottani kábelek miatt.

2013. júl. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,annyiban le tudom már szűkíteni a kört,hogy nincs szikra,ennyire volt időm mert dolgoztam.

Holnap szétkapom a gyújtást.Köszönöm a válaszokat,mentek a zöldek

2013. júl. 25. 21:10
 7/8 kata kata ***** válasza:
Ha riasztó is van benne, akkor az is blokkolhatja a gyújtást! Megoldás szerintem a szerelő.
2013. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az esetek 90%-ában a gyújtásmodul a hibás, ami az elosztófedél alatt van, meglehetősen meleg helyen.
2014. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!