Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata vagy manuális autót...

Automata vagy manuális autót vegyek?

Figyelt kérdés
Még nem vezettem, ez lenne az első autóm.
2013. júl. 31. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

Ha ezt sem bírod eldönteni (tehát nem ismered magad, és választ vársz arra a kérdésre, amit csak te tudsz megválaszolni magadnak), akkor neked nem való autó.


Ez még a "Milyen autót vegyek?" típusú kérdéseknél is hülyébb.

2013. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Próbálj ki mindegyikből 1-et, aztán amelyik megtetszik.
2013. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Kókuszos, vagy csokis kekszet vegyek?
2013. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 szántóvető ***** válasza:

az automata használtan nagyobb kockázat mert jóval bonyolultabb konstrukció.

ezt leszámítva,autóvásárlásnál van kipróbálási lehetőség.egyszerűbb vezetni egy automatát,vannak akiknél ez szempont.

2013. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nekem az bőven elég hogy ha elviszi a seggemet a munkahelyemre. Szerintem újat vennék.
2013. júl. 31. 20:30
 6/18 anonim ***** válasza:

szia ha új autót szeretnél szerintem ez jó lenne,lehet hogy a legolcsóbb új autó ami kapható magyar országon.Ha tényleg csak annyira kell hogy elvigyen A-ból B-be akkor bőven elég.


DACIA LOGAN

[link]


DACIA SANDERO

[link]

2013. júl. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sztem úgy sokkal jobban megtanulsz vezetni, ha tengelykapcsolósat veszel. Én is most szereztem meg a jogsit és én egy darabig biztos, hogy kuplungosat fogok vezetni. De persze ez csak az én véleményem.
2013. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én kézi váltósat vennék. Használt autónál több macera lehet az automatával és általában többet is fogyasztanak az automata váltósok. De a legfőbb szempont, hogy szeretek én váltani :)

Fenti Dacia hirdetőnek: szerintem ultragagyi belülről, ráadásul 75 ló... ennyiért inkább vennék egy használt Audi A4-est, vagy 4-5 éves Opelt

2013. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
igen de a kérdező írta nem érdekli csak az hogy elvigye ából bébe és új autót szeretne ara pont megfelel és hogy gagyi de új nem egy 10-12 éves audi hanem új autó.Megnézem hogy hol veszel 2 milláért egy új négykarikásat?
2013. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

És mi bajod azzal hogy 75 lóerő és aztán a két ütemű trabiba tán még 30 sem volt.normális közlekedéshez bőven elég abba a kis autóba a75 lóerő is.Nem kell virtuskodni meg össze vissza értelmetlenül előzgetni és semmi gond nincs vele.Az n kocsim 150 lovas de mentem régen egy1.0 swiftel a maga 54 lóerejével és egy öreg 2.0 dízel alig 80 lóerős carinával,szóval tudom hogy mit beszéllek ja és azzal is el lehetett közlekedni.nem tudom mi ez a nagy lóerő mánia a mostani fiataloknál!Az új autó akkor is új autó és ha senki nem vesz újat akkor nem lenne használt sem szóval a nem éri meg új autót venni kommentek kilőve.

Ja és 100 lóerő alatt is van élet !

2013. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!