Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata vagy manuális autót...

Automata vagy manuális autót vegyek?

Figyelt kérdés
Még nem vezettem, ez lenne az első autóm.
2013. júl. 31. 19:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Üljön bele a család, és menjen a hegyekbe kirándulni, akkor kiderül milyen "jó" a 75 ló, ha eleve hegyekben lakik akkor plusz élvezet. Persze elviszi úgy ahogy, de azért egy 1.9-es dízelnek meg se kottyan miközben kevesebbet is eszik, mint az 1.2-es. Az erősebb autó nem jelenti azt, hogy állatként kell vezetni, éppenséggel biztonságosabb is lehet egy előzés, mert traktort, lassú teherautót azért csak meg kell előzni. Lehet érveket/ellen érveket sorolni, én csak a saját véleményem írtam, van akinek jobban megéri egy új, egyszerű autó, de van aki inkább pár éves, komolyabb autót választ inkább, ennyi. Nem mindenkinél az olcsóság a legfőbb szempont, viszont ezek főleg nem hosszú életre vannak tervezve, több Daciástól is hallottam hogy kb 5 évesen kezdenek rohadni
2013. aug. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hol volt itt szó családról itt a kérdezőnek csak munkába járáshoz kell és kész! Amúgy meg családostól is el lehet menni akárhova 75 lóerős autóval ez ár csak mánia hogy 100 felet legyen nem kötelező a pájánsem szágúldozni sőt a hegyekben is el lehet menni nem 90 hanem 60-70 nel és mi van akkor semmi oda lehet érni akárhova lassan is nem muszáj száguldozni.Régen jó vlt atrabi is meg a lada is még a ladákba sem volt több 75 lónál és mégis jó volt családi autónak is.De inkább egy új dacia mint egy 100 éves audi
2013. aug. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
amúgy meg csak a munkába járásról volt szó ara meg tökéletesen megfelel a dacia is
2013. aug. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdező ezt írta nekem bőven elég ha elviszi a munkahelyre a seggemet.Ebből gondoltam hogy nincs 8-10 milliója egy uatóra.Kinek mi mondjuk nekem is új autóm van 150 lovas de csak ide magyarországra nem igen vetem volna 150 lóerős motorral rendelkező autót,ami már magas teljesítménynek számító autót számomra ezt is alig használom ki még itt kint németben is .Egyedül a hosszú utazások miatt és nagy kasztni miatt vetem 2.2 150 lóerős dízelmotorral rendelkező autót.Ide hazulra bőven megtette volna nekem is a 2 millás dacia havi 2-3 hosszabb útra meg helyben szaladgálásra.Na és 5 évesen rohad hallottad.Én meg az új opel astra xarakodo elektronikájáról hallottam, vagy a VW TSI motorjáról is sok rosszat beszélnek és még egy tucat xx márkára vannak hasonló ez rosz az rosz kritikák.Én ilyen mende mondák alapján nem ítélnék el egy márkát sem.
2013. aug. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Macilaca én elfogadom a te véleményed, de te is fogadd el az enyém, és nyugalom. Én legalább nem akarlak rábeszélni olyanra, amit nem szeretnél :) Azt írtam le én mit vennék, nem azt, hogy más mit vegyen, ennyi.
2013. aug. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

De jó, hogy a kérdező csak annyit kérdezett, hogy automata vagy tengelykapcsolós kocsit vegyen-e xD


De ha már így belemerültünk akkor 100 ezres Swift is megteszi, ha csak munkába kell neki. Kevés fogyasztás, viszonylag olcsó üzembe tartás (persze az autó állapotától függ is). Hiába marjátok itt egymást csak OFF-oltok, mert a kérdező egy árva szót sem ért abból amiket írtok :D

2013. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Köszönjük bíró úr. :D
2013. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Macilaca én elfogadom a te véleményed, de te is fogadd el az enyém, és nyugalom"

Nem bosszantottam fel magam ne aggódj! :D Értem hogy mit mondasz mindenkinek más ami a lényeg, ami a fontos.mások az elvárásai, elvégre nem vagyunk egyformák:)Én is csak azt írtam amit én vennék,ami számomra fontosabb.

2013. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!