Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak az aprilia...

Mit csináljak az aprilia pegasommal ha nagyon melegszik a vize?

Figyelt kérdés
80 foknál már nehezebben megy mint 50-60 fokosan,mit csináljak vele? nagyobb hűtő??
2013. júl. 31. 20:23
 1/9 Sinead ***** válasza:
Motorokhoz nem értek, de az autó üzemi hőmérséklete 90 fok körül van. Biztosan díjazza a motorod ha hidegen hajtod, mert "jobban megy". Nem lehet hogy csak megszokod mire bemelegszik és már nem úgy érzékeled? (értsd jól: 110-el haladás után 50-el tökölni a városban lassú, de elindulás után 50-el haladni már nem olyan lassú.)
2013. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mikor elindítom a mutató 5 perc után éri el a 40 fokot,akkor indulok el vele,aztán 55 fok körül már az ut is olyan h lehet nyelezni,tudom melegen nem szabad nyelezni neki,de 80fokon már kicsit mintha lomhább lenne
2013. júl. 31. 20:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Úgy mint az autóknál,itt is van egy úgynevezett üzemi hőmérséklet.Ami jelen esetünkbe 88-90 fok körül van.80 még úgy ahogy elfogadható érték.Miért vennél akkor nagyobb hűtőt?Hidegen meg nem szabad neki húzni.Nem tesz neki jót.

Ha zuhanyzol neked ne mind1 hogy hideg az a víz vagy hogy meleg.Vagy éppen hogy csak langyos.

2013. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne már lomhább ha eléri a neki jó hőmérsékletet?Épp ez az hogy melegen lehet neki húzni,nem hidegen.Ezért kellene kicsit melegíteni a motort indulás előtt meg ha elindulsz éppen csak járatni 1-2-be.
2013. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En toltenek bele cefret es kesz is a palinkafozo :) Komolyan nem hinnem hogy ha tenyleg 80 fokos az problemat jelentene, de lehet rossz a muszer...akkor viszont gaz van
2013. aug. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nemrég cseréltem benne dugót,és 60-70 fokon jobban megy mint 80fokon,és érzem mert mindenhol használom,és érzem h 80 fokosan máshogy is indul 1esben,

szoktam melegíteni, 40fokosan indulok el!

és kis gázzal!

ja és melegen (80fokosan) 4900,és 5000 közöt5t darál olyan mintha leszabályozna! erre mit mondtok?

2013. aug. 1. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Be lett járatva rendesen?Gondolom csövezted neki+még az is hogy elég langyi a víz hőmérséklete induláskor.
2013. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
300kmet járattam,és langyosan se nyelezem neki!!!
2013. aug. 2. 15:36
 9/9 anonim ***** válasza:
500km legalább kell hogy normálisan bejáratodjon.
2013. aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!