Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki SX4 mennyire jó autó?

Suzuki SX4 mennyire jó autó?

Figyelt kérdés

Az SX4 benzines,automata klíma, 2008 as ban gondolkodom.

Jelenlegi Opel Astra G-t cserélném le,mivel klíma beszerzése és beszerelés nagyon költséges.

Szerintetek megéri ez a crossover jármű?



2013. aug. 1. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs szuzuki undorod nem rossz autó használtan egész jó áron mozognak.Én inkább az 1.9 dízelt venném erősebb mint a benzines változata és annyit fogyaszt mint az 1.5 benzines is fogyaszt.

Persze az 1.9 dízelt csak ajánlottam ,a legjobb ha a számodra legmegfelelőbb motorral veszed meg

Itt vannak a fogyasztási és egyéb adatok

1.5 benzines

[link]

1.6 benzines

[link]

1.6 dízel

[link]

1.9 dízel fogyasztása

[link]

2013. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs dogmám ami szerint választok. A Suzuki igen is jó autó, szép külalak, van olyan masszív mint egy G astra, igaz a belső minőség hanyagoltabb mint egy G astra vagy renault thalia esetleg peugeot 206, viszont ennyit eltűrök, ha a motor,elektronika és mindenféle kopással járó része masszív és viszonylag jó minőség,és olcsó a javítás, alkatrész.
2013. aug. 1. 17:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a nagyon elcseszett 'A'-oszlop és az aránylag kis csomagtartó méret nem tetszik. Amúgy jó kis gép. Az 1.5ös 100lovas motor már egy igazi kis fenevadnak nevezhető és még normálisan is fogyaszt. :) 1.3 és 1.5 milla körül lehet kapni ilyen felszereltséggel ezt a kocsit. Ha neked ennyit megér a cseréje, akkor vágj bele. :)
2013. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Ennyi pénzért én szebb, jobb autót keresnék.

De hogy a kérdésedre válaszoljak. Két kollégám üti vágja, semmi bajuk. Fék hamar elkopik, belső anyagminőség silány, amikor már van benne km, zörög, nyöszörög.

Kanyarban csak óvatosan, szeretne elszállni, de összességében nem olyan rossz.

2013. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kárpit zörgésére nyöszörgésére megoldás egy csavarhúzó ,jó találmány :D
2013. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát kerestem én...és még keresek, de árban nem találok jobbat. Főként hogy nekem cross-over gépjármü kell a szar utak miatt. Meg én időröl-időre erdőkbe,tanyákra megyek. De ezen kívül egy városi terepjáróhoz képest egy viszonylag elegáns auto ez az SX4. Szoval van némi megjelenése. Német hegyes sváb vidéken, Stutgart környékén is láttam SX4 et ott márpedig kell a nyomaték,lóerő. Minden esetre köszönöm szépen a válaszokat! Körülnézek még a piacon.
2013. aug. 2. 03:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Ár/érték arányban nem igen találsz jobbat. Dacia még, de szegényke oly csúnya lett hogy még, ellenben nagyon olcsó.Csak ott a dci motor elég kaka.
2013. aug. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megbízható,jó de ugye szar anyaghasználat az u.térben.Szerintem nézd meg a Toyota Urban Cruisert is.
2013. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

[link]


Szerintem ez is jó.

2013. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egy 2007-es 1.5 sx4-em van 0km-el vettem akkoriban 3 300 000ft-ért,most 190 ezer km van benne,de olajcserén kívül semmit nem kellett rajta elvégezni,s a szerelő is azt mondta,hogy 500 ezer km-ig nem is nagyon kell a motorral foglalkozni.Szóval trollok cikizzétek csak a Suzukikat/Suzukisokat!:))
2014. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!