Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánlanátok valami jó nem túl...

Ajánlanátok valami jó nem túl drága nyari autógumit?

Figyelt kérdés
Néha járok kátyús úton is!Szóval tartson is, nem egy fel év után elszakad a drót benne.

2013. aug. 1. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem.

2013. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A tapadás és a fogyasztás is jó legyen.....
2013. aug. 1. 16:25
 3/10 anonim ***** válasza:

A Continental mióta olcsóbb kategóriás gumi?


Én olcsóbb szegmensben a Matador, Barum, Kleber, Vredestein márkákban bízom.

2013. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"A tapadás és a fogyasztás is jó legyen....." - ez tetszett. Ehhez amúgy elég a nyomással játszani. De az egyik kizárja a másikat, szóval érdemes arany középutat választani. Amúgy a kérdésre visszatérve a Barumot ajánlom.
2013. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A Matador tényleg olcsó, de csak annak jó, aki szereti ha két csepp eső után csúszkál az úton a fos papucsain.


A Barum és a Vredestein pedig nem sokkal olcsóbb a Contitól.


Bár én Michelint használok, valahogy abban még nem csalódtam. Ha 4-5 évente cseréli valaki, akkor havi 1500-2000 Ft-ra jön ki az ára, nehogy már sok legyen!

:D

2013. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]

A 4-es válaszolónak küldöm ,meg hogy nem számít a fogyasztás!

2013. aug. 2. 18:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én nem mondtam, hogy nem számít a fogyasztás, te írtad, hogy legyen JÓ tapadása és Jó fogyasztása. Erre írtam neked, hogy a kettő sosem lesz a maximum. A linkedből is kiderül, amelyik gumi ++-t kapott a száraz útra, az fogyasztásra max egy +-t. De józan paraszti ésszel is rájöhetsz, ha felfújsz egy gumit 3 bar-ra, akkor szinte siklik az autó, kicsi az ellenállása, ezáltal az autó kevesebbet fog fogyasztani. Ellenben ha csak 2 bar-ra fújod, akkor nem lesz ballonos a gumi, ezáltal sokkal nagyobb felületen érintkezik az úttal. Így stabilabb lesz, megnő az ellenállás, és a fogyasztásod megnő. Remélem most már tiszta és megérted.
2013. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7 ! neked lesz egy link később a 3 bar-ral kapcsolatban . Lehet hogy a fogyasztás kevesebb lesz valamivel de a gumi hamarabb tönkre megy.

Barumot vettem! Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget.

2013. aug. 5. 09:51
 9/10 A kérdező kommentje:

Szánj rá egy kis időt és olvasd el!

[link]

Remélem most-mar egyet értünk!

Üdv

2013. aug. 6. 08:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező! Te elolvasod amit írok, vagy csak randomra visszaírsz???? Csak példának írtam két számot, de látom a lényeget nem sikerült felfogni. Nem a 3 és a 2 bar-on volt a hangsúly, írhatam volna 10 bart és 1 bar-t is. A lényeg a tapadás vs jó fogyasztáson volt. Ha ezt nem látod be, ajánlom átolvasni a középiskolai fizika könyvet. (nem bántásból) Részemről lezártnak tekintem, mert totálisan elbeszélünk egymás mellet.


ui.: Jól döntöttél a Barum mellett! :)

2013. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!