Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szólna ehhez a rendőr?

Mit szólna ehhez a rendőr?

Figyelt kérdés
A jogsim korlátozva van szemüvegre, de mi van, ha elfelejtem felvenni a szemüveget és megállít a rendőr?

2013. aug. 2. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megbüntet.
2013. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Semmit nem szól, nemes egyszerűséggel azt mondod, hogy kontaktlencsét viselsz.
2013. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És, ha azt kéri, hogy vegyem ki megmutatni vagy belenyúl a szemembe megnézni?
2013. aug. 2. 23:25
 4/12 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Belenyúlni nem fog, azt sem fogja kérni, hogy vedd ki. A feleségem 20 éve úgy vezet, hogy hol rajta van a szemüveg, hol nincs. Soha nem büntették meg.
2013. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze szándékosan biztos nem vezetnék szemüveg nélkül, mert hát tanuló vezetőként is muszáj volt felvennem és ez egy ugyanolyan berögződés maradt mint, hogy a Suzukit néha még most is kuplung lenyomásával indítom, mert a tanuló Toyota nem indult anélkül :D De 1x már elfelejtettem felvenni, de akkor csak 1 km-re mentünk egy kihalt részen.
2013. aug. 2. 23:51
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Akkor ha elkap, letekeri a fütyidet (ha van, ha nincs) és megeteti veled.


Egyébként nem tudom, hogy te hogyan kaptál jogsit - autót MINDEN ESETBEN kuplunggal indítunk. Hogy miért? Mert mi van, ha fáradtan szállsz ki a kocsiból és nem raktad üresbe, induláskor pedig nem ellenőrzöd?

2013. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 6


Az autóindítás első lépése:


MINDIG ellenőrizd, hogy üresben van-e a váltó!

2013. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6-s!


Akkor megindul a kocsi és a motorja megtekeri 180 fokos szögben a fütykösöd.

2013. aug. 3. 11:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, hetes. A KRESZ szerint. De most a büszkeségtől eltekintve. Te így csinálod? Minden egyes alkalommal megtéped a váltókart, hogy üresben van-e?
2013. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, mert megszoktam. 2x jobbra-balra mindig. Sőt, mielőtt nagyon megleplek, a biztonsági övet is bekötöm még a motor indítása előtt!
2013. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!