Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Át tudok menni másik autósisko...

Át tudok menni másik autósiskolába?

Figyelt kérdés

A kresz vizsgám már megvan,de nagyon elégedetlen vagyok ezzel az iskolával és szeretném máshol befejezni a tanfolyamot.3 hete folyamatosan hitegetnek,hogy mikor mehetek vezetni,pl:megbeszélt időpontban beutazok és közli velem,hogy bocsi,mégsem lesz ma vezetés ilyen meg olyan kifogásokkal,a kresz vizsga díját is befizettem és a vizsgaközpontban derült ki,hogy elfelejtettek beírni stb.

Ez az az iskola: [link]

Senkinek sem ajánlom!Engem is többen le akartak beszélni,de nagyon olcsóak voltak.Sajnos az ár tükrözi a szolgáltatás minőségét is...


2009. okt. 25. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Át tudsz. Az új iskolába kell bemenni, és megkérdezni ennek a menetét.
2009. okt. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Át lehet menni, de úgy tudom fizetni kell érte valami 5000 Ft-ot, bár szerintem ha annyira rossz a hely, akkor ez még megéri.

Kérdezd meg a suliban a menetét.

Sok sikert!

2009. okt. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!És ugye nem kell újra elméletből vizsgáznom?
2009. okt. 25. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem :)
2009. okt. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, nem kell érte fizetni. Én az egyetem miatt mentem át másik iskolába, semmi van 1 papír, amit kiállít a régi iskola, meg a vizsgakönyvedet is le kell adni az őjnál, 1-2 hét alatt feldolgozzák, aztán hajrá.
2009. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van ahol nem kell fizetni és van ahol kell. Nálunk kellett aki otthagyta.

Egyébként nem kell újra letenned az elméletet.

2009. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10 rugó, szerintem városon belül kell fizetni, másik városba kötözlöés miatt nem
2009. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!