Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyünk? Körülbel...

Imreko kérdése:

Milyen autót vegyünk? Körülbelül évi 10 ezer kilométert megyünk, nagyrészt városban. A keret 1,5-1,8 millió. Amire gondoltam: Honda Jazz, Audi A2, Fiat Bravo, vagy néhány évvel fiatalabb Punto. Minden ötlet érdekel!

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 15:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

1. Én is az 5 ajtósra gondoltam

2. Azt sem mondtam , hogy sokat fogyaszt.

A kérdező viszont nem írta le pontosan , hogy városban mennyit használnák. A "nagyrészt" igencsak szubjektív.

Kérdező! Én mindenképpen ellátogatnék valamelyik autókereskedésbe, hogy elvigyem egy-egy tesztkörre a két Daciát. De a Splashet (vagy Agilát) sem hagynám figyelmen kívül. Ha mégsem annyira nagyrészt az a "nagyrészt", akkor érdemes lehet elgondolkodni egy H Astrán (ilyen árban lehet kapni C Vectrát is, de városba nem ajánlanám), vagy esetleg egy Honda Jazzen.(De akár a Logant is ide sorolhatjuk)

2013. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%

Semmilyen hátrányát nem látom az Astra városi használatának, de te tudod...

Majd a kérdező eldönti, hogy neki megfelel-e vagy sem.

2013. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha 90%-ot városban használod az autódat, akkor szerinted egy Astra a praktikusabb vagy egy Splash esetleg egy Sandero. Városban A8-as Audival is lehet menni, de mégis csak praktikusabb egy Jazz.

Persze neked is igazad van.

2013. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azért egy Astra méreteit tekintve nem éppen egy A8-as... inkább az általad felsorolt típusokhoz áll közelebb.

De a kérdésedre válaszolva, szerintem az Astra (5 ajtós) a praktikusabb. Mert viszonylag kis autó, de ha kell 5-en is elférnek benne és némi hely is van a csomagtartóban.

Az ilyen tipikus városi minikbe egy közepes méretű sporttáskán kívül nem nagyon tudsz mást belepakolni. Szerintem ez nem épp praktikusság. Persze kinek mi, ez szubjektív.

2013. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nyertél :D Noha még mindig inkább vennék Sanderot,pedig oda vagyok az Opelekért. :D
2013. aug. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az Audit illetően, meg nem is arra gondoltam :D
2013. aug. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!