Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway hurricane 50es robogó...

Boleszka kérdése:

Keeway hurricane 50es robogó beindul 1 perc és leáll!?

Figyelt kérdés

1 évet állt, kapott új belevaló gyertyát, karbi kétszer kitakarítva és beindul kb 1 percet jár és leáll. Gázadásra néha rendesen reagál néha pedig ha gázt húzok fullad nem pörög fel, vagy egyből leáll. Alapjárat nem mindig van pedig a karbi is rendesen van beállítva.

Kérem akinek volt már hasonló problémája az segítsen!!!!

Előre is köszönöm!!!



#keewayhurricane
2013. aug. 4. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló problémám egy 50-es Keeway-jel. Aztán rájöttem, hogy el van zárva a benzin... ha van benzin, és nincs elzárva, akkor valószínűleg a benzincső/tank%szűrő valahol el van dugulva.
2013. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Benzin a tanktól a vákumszelepig rendesen van. megszívtam a vákumszelep után és akkor is rendesen jött benzin... de hasonló tünetet mutat mintha benzin vagy levegő vagy valami hiányozna... viszont csinál olyat is hogy full gázt húzok és pörög a motor de nagyon gyengén, ha vissza engedem akkor is egyből leáll.... sok fórumot olvastam de egyik se adott konkrét választ.
2013. aug. 4. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szimmeringjeid vannak elkopva, esetleg a főtengelycsapágyak.
2013. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!