Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » DS4 vagy DS5 hibrid?

DS4 vagy DS5 hibrid?

Figyelt kérdés

Te melyiket vennéd? Mindenképpen e között a 2 kocsi között variálok!


A ds4:

[link]


Meg a ds5 is jól néz ki!


[link]


Másfajta autó nem jöhet szóba. Ti melyiket választanátok?


ds4 vagy ds5?



2013. aug. 4. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A DS5 alapára kerekítve 11 millió forint.

A DS4-é "csak" 6 millió.


a DS5-öt igazából én nem nevezném hibridnek, mert a tisztán elektromosan 2-3 km hatótávolság szerintem elég gyengécske, 5 millió forint pedig szerintem túlzás egy KERS-ért egy utcai autóba.

A helyedben a DS4-et pakolnám tele a neked megfelelő extrákkal, és még mindig megmaradna a DS5 árából egy csomó, amit elkölthetsz benzinre.


Ha tényleg elektromos hajtással akarsz spórolni az utazási költségeken és a CO2 kibocsájtáson, akkor minimum vegyél egy Priust. Ha nem sokat használod naponta akkor Nissan Leaf (full elektromos), nulla helyi emisszióval jóval olcsóbban tudsz vele közlekedni.


Ha sok pénzed van és viszonylag hosszabb távokra is szeretnél elektromos autót használni, akkor Tesla Model S-t, vagy Tesla Model X-t válassz.

2013. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen a tesla is tetszik nekem
2013. aug. 4. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!