Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes W210-et tényleg nem...

Mercedes W210-et tényleg nem érdemes venni?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak a rosszat mondják róla.
2013. aug. 4. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon sokat kibir, szerintem ez az utolsó igazi Merci a sok hibája ellenére is. Van egy ismerősömnek egy ilyen Mercije, a belét kihajtották már, költeni nem költöttek rá, mégis még mindig egyben van és múködik rajta minden. És még a sokat emlegetett rozsdázással sincs problémájuk.

Nem mondom elég problémás autó, de ennyi pénzért, mint amennyiért ezeket adják, nemhiszem, hogy veszel ilyen kényelmes és erős autót más márkából, mert nagy lezuhant ezeknek az áruk a rossz hire miatt.

2013. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem a márkát, de a 210-es a Mercedes szégyene, rengeteg hibája van, pl. kirohad belőle a bölcső is, nem ajánlott autó használtan.
2013. aug. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó jó Mercedes a W124-nél ér véget :D
2013. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Motorjuk akkor is jó a Facelift előtt csak adagolós (nem szar befecskendezős) dízel volt.
2013. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rohadást nem kell komolyan venni annyira.4 éve van nekünk idáig nincs baja.Angliába persze kirohad mint minden más autó.
2013. aug. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!