Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elhagyott a rendszám esetén...

Elhagyott a rendszám esetén kell írni okmányirodai nyilatkozatot. Az milyen?

Figyelt kérdés
Elhagytam a rendszámom. Be kell mennem az okmányirodába csináltatni, viszont kell írnom egy okmányirodai jegyzőkönyvi nyilatkozatot, az elvesztés helyszínéről és körülményeiről. Tudna valaki valamilyen sablont linkelni, küldeni, vagy egy formanyomtatványt? Van, olyan aki már írt ilyet? Köszönöm előre is a válaszokat!

2013. aug. 4. 14:33
 1/2 A kérdező kommentje:

Ezt a nyilatkozatot elfogadják az okmányirodába?:


Alulírott ...név...anya neve...szem.szám...cím..., ezúton szeretnék nyilatkozni arról, hogy a ...-... rendszámú gépjárművem első rendszámát elhagytam. Nincs tudomásom a rendszám elhagyásának helyszínéről. Rendőrségi feljelentést nem tettem, mivel bűncselekmény nem történt. A rendszámot 2013.07.26.-án hagytam el. Tanú 1, tanú 2. Név. Kelt: Város, 2013.08.04.

2013. aug. 4. 17:26
 2/2 A kérdező kommentje:
Elfogadták gond nélkül a fent említett példa nyilatkozatot!
2013. aug. 5. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!