Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldi rendszám Magyarország...

Külföldi rendszám Magyarországon büntetés nélkül? Jól értelmezem?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket,nem vagyok biztos benne hogy jól értelmezem,ez lényegében azt jelenti hogyha én magyar állampolgár vagyok és magyarországon van bejelentett lakcímem ,akkor használhatok itt nálunk bármilyen országból származó autót ha az adott országba van bejelentve a tartózkodási helyem?? Nekem ez jött le belőle jól látom a dolgokat? Ez a valóságban hogy néz ki? Műszaki vizsgára mindig ki kell vinnem az autót az adott országba?


[link]


2013. júl. 25. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A vizsgáról sajnos nincs információm! Én nemegyszer láttam Skoda Octavia-kat szlovák rendszámmal, egy rendőrismerős szerint magánimportból vannak, és azért magyarosítják, mert akkor nem kell utána adózni! Azonban hamarosan szigorítani fogják a rájuk vonatkozó törvényt!
2013. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"és azért magyarosítják"


Bocs, azt akartam írni, hogy azért NEM magyarosítják! :)

2013. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!