Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit ajánlanátok? (Olyan...

Mit ajánlanátok? (Olyan emberek válaszát várom, akiknek van tapasztalatuk, értenek hozzá. )

Figyelt kérdés
Kismotort szeretnék venni, de ez lesz az első, tehát totál kezdő vagyok. Én Yamaha Why-t néztem, meg esetleg Yamaha Neos-t. Leginkább városban járkálnék vele, de biztos, hogy nem lenne mindennap használva. Előre is köszönöm mindenkinek! :)

2013. aug. 7. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kezdőnek (de másnak is) a minél nagyobb kerekű a jó választás, ezért Yamaha Why-t ajánlom a kettő közül!

A nagykerekűek sokkal stabilabbak, és a kátyúkat is jobban tolerálják, ezért könnyebb vezetni is ezeket.

2013. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. aug. 7. 12:07
 3/16 anonim ***** válasza:
Én azért a sportrobogókat is megnézném ha érdekelnek esetleg. Ezek nagy testűek,jól néznek ki, jól mennek és szintén nagy kerekeik vannak. Aprilia Sr, Yamaha Aerox, Malaguti f12,f15, Gilera runner, Derbi gp1, Piaggio nrg
2013. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A nagytestű robogók és a sportrobogók között semmi összefüggés nincs. Ez olyan, mintha Japánt Amerika névvel illetted volna.
2013. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kibeszélt itt nagyrobogókról? Arrol volt szó hogy városba járáshoz kell neki egy robogó, oda meg nemárt azért a nagy kerék, viszont haladni is tudni kellene, mert azért városba ha a robogója max 50-55el tud menni akkor simán lenyomják az autósok, ellenben egy sportrobogó tud valós 70-75-t, amivel már tartani lehet a forgalom ritmusát és nem fog meghalni a kocsik között. Ha nincs okos ötleted akkor ásd el magad, én legalább tanácsot adtam.
2013. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A nagy testű meg a sportrobogó 50es kategóriába nagyon is összeillik, ugyanis ezek a legnagyobbak méretre,súlyra és talán még kerékméretre is amiket irtam. Dupla minusz
2013. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Kibeszélt itt nagyrobogókról?"

"Én azért a sportrobogókat is megnézném ha érdekelnek esetleg. Ezek nagy testűek, [...]"

2013. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Úúúú, nagyon köszi. :)
2013. aug. 7. 17:05
 9/16 anonim ***** válasza:
Igaz, akkor maradjunk annál a kijelentésnél miszerint semmi köze a sportrobogónak a nagytestűhoz, holott 50esbe ezek a legnagyobbak (kivéve kymco dink).
2013. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

De varjal azt irtad kismotort szeretnel venni nem? Akk miert robogot nezel? Az nem motor, azon nem tanulsz meg motorozni, az egy kozlekedesi eszkoz. Olyan mint az elektromos roller vagy az a fos amin eloredolsz es megy. Am meg


CSAK A SIMSOON!!!!:DD

2013. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!