Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van különbség pollenszűrők...

Sinead kérdése:

Van különbség pollenszűrők között, vagy teljesen jó a legolcsóbb is?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Music FM-es srácokat hallgattad? :)
2013. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak a szerdai "emlékeztetőt" hallgattam meg kettőkor, de nem ez vezeti a döntésemet a cseréhez, hanem az a borzalmas bűz, ami az 5 éves szűrőből jön.
2013. aug. 8. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

5 éves? Az komoly. 10 ezer km-enként kéne szűrőt cserélni, de ne zavarjon.


Az egészségednek baromira nem teszel ezzel jót, meg annak se természetesen, akit utasként viszel.


A kérdésre válaszolva. A jelenleginél bármelyik sokkal jobb, hidd el nekem.

2013. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A szűrőn 2008 08 van, gondolom a gyártási ideje, fogalmam sincs mióta van benne, mivel nem az én dolgom volt cserélni, hanem édesapámé. 8 év alatt 40 ezer kilométert rakott bele. Köszönöm a válaszokat, már rendelem is az újat Bárdiéktól.
2013. aug. 8. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Értelek én, de figyelj, 2013 van ugye, szmog van mindenütt, erre nagyon figyeljetek, mert az gondoskodik arról h mi megy az utastérbe, tudod? Elég komoly egészségügyi kockázata van az ilyesminek. Na meg a klímát is tisztítani kell rendszeresen.


Nyugodtan vegyél legolcsóbbat, teljesen jó az. Csak majd nézd meg, hogy néz ki a jelenlegi. Gondolom elég durva, nem? :S

2013. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, igen. Ma már szétszedtem, kipucoltam, annyira nem vészes, mint ahogy gondolod, de ráfér a csere.
2013. aug. 8. 23:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Van különbség a pollenszűrők között is. 4-5000 körül már kapni utángyártott aktív szenes szűrőt. Az szerintem még nem a világvége és tényleg jó.
2013. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Évente illik cserélni. Ha nem tudod édesapád mikor cserélte, cseréld ki most! Nem olyan drága dolog egy ilyen szűrő.

Az autómhoz a gyári szűrő nagyon drága. Ezért inkább más, de jó minőségű szűrőt veszek bele. Most pl Bosch van benne, fele annyi volt mint a gyári.

De ha a legolcsóbbat s veszed, még mindig jobb, mintha évekig nem cserélnéd.

2013. aug. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!