Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb 50ccm robogó?

Melyik a legjobb 50ccm robogó?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és most jött elő az ötlet, hogy robogóval járhatnék suliba... Melyik a legjobb robogó ami maximum 250-300 ezer forintba kerül? Budapesten használnám napi 5-6 KM megtételére. Értelmes válaszokat várok.

2013. aug. 9. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ennyiert hasznaltat

yamaha aerox, jog rr, gilera runner, aprilia sr, piaggio fly, nrg, liberty sport

ezek jók ha fiatalabbat akarsz akkor kymco vitality, super8, super9

2013. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én a helyedben, ha már lenne 300 ezer ft körüli összeg robogóra, befektetnék egy Motowell Crogen RS-be. Azt hiszem, 350 ezer ft körül van az új ára. Cserébe viszont lesz egy garanciális új (!) motorod, ami egész jó minőségű, és veszett jól néz ki. Plusz, mivel a telephelyük Mo.-on van, az lakatrész ellátottság első osztályú.

[link]


És akkor most majd lesznek olyanok, akik elkezdenek engem lepontozni, meg lehurrogni, hogy kínait ne vegyél, de hidd el, a kínai motorok hihetetlen fejlődésen mentek keresztül az utóbbi időben. Minőségre pedig már megközelítik az olasz robogók szintjét. És mégis fele annyiba kerülnek.

Magam is egy ilyen befektetésen estem át tavaly év végén. És nem bántam meg, a megtett 3500km alatt nagyon megszerettem ezt a robogót.

2013. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

akkor inkább magnet rs

crogennek vannak még hibái...

2013. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#2

3500km nem sok minden, nem lehurrogásból mondom.

Én csak is a yamaha aeroxot ajánlom, nekem is az volt, télen nyáron hajtottam soha semmit nem kelet cserélni megbízható konstrukció. Sok boldog aerox tulajdonos van, aki soha nem bánta meg hogy ilyen gépet vett (én is közéjük tartozom) 200.000ft felett már nagyon jó gépeket kapsz. Nyugodt szívvel ajánlom.

2013. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#4

Természetesen én is tisztában vagyok vele, hogy még nem sokat mentem vele, csak érzékeltetni akartam, hogy az, amit sokan szajkónak, hogy a Motowell pár km alatt szétesik, nem igaz (legalábbis az újabbakra, a régen gyártottakat nem ismerem).

2013. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Baratom, gondolom ha nagyobb leszel akk szeretnel majd azert nagyobb motort is. Megsugom h az 50es jogsival nem csak robogot vezethetsz. Vegyel egy simsont. 1. Megbizhato 2. Tanulhatsz rajta motorozni es barkacsolni is 3. A csajoknak jobban bejonnek az igazi motorosok mint a robogon poffeszkedok
2013. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
na már vártam a szimò fantXD
2013. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem 14 évesen közlekedni akar szerintem a kérdező, nem szerelni. Simson-t az vegyen, akinek 50-60 ezer ft áll rendelkezésére, nem pedig 300 ezer.

Amúgy meg azt ne mond nekem, hogy csak egy Simson nyergében tud az ember megtanulni váltani...

2013. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Pedig de:DDD
2013. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
akkor szar lehet neked:(
2013. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!