Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a helyes válasz?...

Melyik a helyes válasz? (kérdés lenn )

Figyelt kérdés

Ki kell-e világítani az úttesten álló gépkocsit éjszaka, ha közvilágítás nincs, és más külső fényforrás sem világítja meg a gépkocsit kielégítően?


a)Igen, a helyzetjelző lámpákkal.

b)Igen, a helyzetjelző lámpákkal és a tompított fényszórókkal.

c)Nem kötelezõ, de ajánlatos.



teszt szerint az "A" , de szerintem a "C " ha nincs világítás az utcán én meg hazamegyek este aludni akkor kapcsoljam be a helyzetjelzőket éjszakára ?


2013. aug. 9. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

A google a barátod.

Az A a helyes válasz, ha egy töksötét utcában parkolsz, ahol van forgalom, akkor saját érdeked, hogy a helyzetjelzőt bekapcsolva hagyd (ráadásul a német kocsik (ill. teljes VW csoport) többségén az indexkapcsolóval megoldhatod, hogy a kocsinak csak a forgalom felöli oldalán égjen a helyzetjelző, így spórolhatsz az akkuval.

2013. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát igen. Ilyen helyen való parkolás-élés költséges lenne.

De egyébként vannak olyan gyökerek is, akik olyan helyen is megállnak az úton kivilágítatlanul ahol véletlenül sincs lakóház, bár még megállniuk sem lehetne.

2013. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már láttam Ladát sötétbe teljesen kihalt helyen parkolni ahol 5 km-re volt a legközelebbi ház. Biztos megunta már az illető a kocsit. Am. a kérdésre a helyes válasz az A.
2013. aug. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!