Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tanulhatnék meg gyorsan...

Hogyan tanulhatnék meg gyorsan váktani motorral?

Figyelt kérdés
Eléggé félek, most fogom kezdeni az A2es jogsit de még semmilyen nincs. Nem bírok váltani azzal mindig bajom van. Uncsim simsonján gyakorlok de nem megy. A menetét tudom, de mindig valahogy összekavarodok.
2013. aug. 10. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig igazán nem nagy cucc. Mindig tartsd észben hanyadikban vagy, ez egy 3-4 sebességes simsonon nem nagy feladat :)


Hogy kavarodsz össze? 1-esből 3-ast raksz vagy fordítva pl?

2013. aug. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, hanem a kuplunk váltás gáz elengedés :D Tudom hanyadikba vagyok csak vagy túlpörgetem a motort vagy lelassulok gyökkettőre...
2013. aug. 10. 09:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ehhez sok gyakorlás kell, igy van ez az autóvezetésnél is.
2013. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nekem anno 12 évesen sikerült megtanulnom apu Simsonján, akkor neked is menni fog.

Gyakorolj sokat, hidd el nemsokára már csak nevetni fogsz, hogyan tudtál ennyit bénázni az elején :)

2013. aug. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=rS4NHHvoDso

Néztem ezt a videot és csak ámultam bámultam :D Ilyen motort szeretnék majd én is de mire így fogok tudni váltani... :D

2013. aug. 10. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig nem nehéz, szépen, érzésre, gázadás és kuplung engedése egyszerre és kész, persze gyakorolni kell, lehet, hogy még nagyon keveset gyakoroltad és türelmetlen vagy - vagy Neked több idő kell, de hidd el, nem ördöngösség, én évek után is elég mazsola vagyok motoron, de váltani már az elején megtanultam.

Erős emelkedőn elindulni sokkal érdekesebb, mint egy sima váltás :D De arra is szükség volt a forgalmi órán s az is megtanulható ;)

Úgyhogy gyakorlás, kitartás, önbizalom, menni fog az.

2013. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!