Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen munkába járós autót...

Mr.Béé kérdése:

Milyen munkába járós autót választanátok 300eFt környékén?

Figyelt kérdés

Rengeteg tesztet elolvastam, böngésztem és a befutók jelen pillanatban:(Szempontok:"megbizhatóság", olcsó alkatrész alacsony fogyasztás

Suzuki Swift

Skoda Felicia( szerintem ennek a legjobb az utastere a legegyszerűbb a mechanikája, és kicsit többaz anyag benne mint a swiftben)

Mitsubishi Colt

Honda Civic


Ui: Kérem szépen apu pénztárcájából autót "vevő" taknyok ne szóljanak hozzá, Nekem nem a diszkóparkolóban feszitős autó kell, csak nem szeretnék busszal járni télen.



2013. aug. 10. 23:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Swift.
2013. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy Citroen Saxo-m volt(tavaly adtam el) és hiába szidják sokan a francia autókat engem sosem hagyott cserben.
2013. aug. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Hát ha meg is akarsz érkezni a munkába, akkor ne swiftet. Annál szarabbul összerakott autó nincs a világon.
2013. aug. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Swift, a legköltséghatékonyabb. Három évig jártam egy kis ezressel napi 100 km-ert munkába.Most egy 2001-es Felicia van ezzel is tökéletesen meg vagyok elégedve. A swiftnek tipushibája számomra ismeretlen, a feliciának a hátsó sárvédő korrodál, a hőgomba szokott elromlani, ésa dob is cserés volt. egyéb nem jellemző.A suzi kijött öt liter \átlag, a skoda 6-6-6\5. Ez a tapasztalatom
2013. aug. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

"ne swiftet. Annál szarabbul összerakott autó nincs a világon."

Jesszus. Látom te is "megalapozottan" utálod a Swiftet. Végülis utáljad, nem érdekel senkit. De ha ennyire hülye vagy, legalább ne dicsekedj vele.

2013. aug. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Személy szerint én sose rajongtam a Swift-ért (most se), de ismerősök, munkatársak tapasztalatai alapján szerintem megbízható a Swift és az általad felsorolt szempontoknak megfelel.
2013. aug. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ezen kritériumok alapján esetleg még szóba jöhet:

-Opel Astra Caraván (ha kicsit nagyobb hely kell). 1.6benzin 1.7Dízel

-Opel Astra 1.4 Benzin

-Opel Corsa B 1.2-1.4 benzin


Én vagy a Suzukik, vagy az Opelek közül válogatnék. :)

2013. aug. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
golf 2, jetta, kadett
2013. aug. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

TRABANT! Azzal nem a buszmegállóba fagyoskodnál, hanem menet közbe! :D


300 ezer ft körül már sok márka közül választhatsz. Főleg a japánokat és a németeket érdemes nézni.

2013. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Mi van 3as? Savanyú a szőlő, hogy neked még egy 'ócska' Suzukira se fussa?! :D
2013. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!