Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges a gyári gyorsulási...

Lehetséges a gyári gyorsulási értéknél kicsivel jobbat kihozni normál útviszonyok közt gyári állapotú autóval?

Figyelt kérdés
Szóval nem lejtőn,háttérszéllel stb
2013. aug. 11. 19:53
 1/5 Dörmögő ***** válasza:
Tegyél rá kisebb gumit.
2013. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gumi, jó minőségű motorolaj, esetleg adalékanyagok, magas oktánszámú üzemanyag (de csak olyat, amit még bír a motor!). Plusz ha az még belefér akkor egy-két dolgot (hátsó üléssor, ajtókárpitok, pótkerék) ki lehet venni az autóból könnyítés gyanánt.
2013. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Az én ezres Polo-mnak gyárilag 21 másodpercet adtak meg 0-100-as sprintre.

Ehhez képest, amikor megvettem a kocsit, próbaképp mértem párat és a legjobb 17,3 másodperc lett. De a többi mérés is 18 körül volt. Szóval nem tudom, mit mértek régen a gyárban, vagy hogy, de szerintem, főleg régi kocsiknál, elképzelhető, hogy a kocsi többet tudjon, mint a gyári érték.

2013. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

haramadik: A VW lehetséges hogy kicsit "alulértékeli" a kocsijaikat, imserősöm is ezt mondta hogy a gyári adat a Passatjára 11.3 mp, és sikerült neki 10 mp alatt a 0-ról 100-km-re gyorsulás teljesen gyári kocsival.

2013. aug. 11. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Gyári adatok az autó teljes menetkész tömegével (50-70l üzemanyaggal) mérik a 0-ról 100-ra sprintet.

Jobb eredmény is kihozható. 10l üzemanyaggal a tankban, és hajnali órákban a vízpart mellett jobb eredmény érhető el. Sokat számít a levegő hőmérséklete, páratartalma és a tengerszint feletti magasság stb.

2013. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!