Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem szarad a festes a simsonomon?

Nem szarad a festes a simsonomon?

Figyelt kérdés
Penteken festettem le a tankot meg a dekliket de nem szarad a festes vagyis meg ma is (hetfo) bele tudom nyomni az ujlenyomatomat nem nagyon de meg puha a festes! Neolux alkid autozomanccal festettem azoropisztollyal de mit tudnek csinalni hogy megszaradjon ami nem karositja a festeket? Most kint van a napon es az van meg rairva hogy 70um et nem haladja meg a festekreteg mert nem szard rendesen de en csak 3 reteget vittem fel mint ahogy a simson.hu cikkmen irtak! Bocsi az ekezetekert!

2013. aug. 12. 10:04
 1/9 Sinead ***** válasza:
Egyszerre fújtad a 3 réteget? Ha bele tudod nyomni az ujjad akkor biztos hogy túl vastag rajta, vékonyan kell lefújni, megvárni míg megszárad, aztán fújni az új réteget.
2013. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ugy csinaltam mint ami ra volt irva hogy 30perces szaradas kozbeiktatasaval kell fujni a3 reteget de szerintem vastag lett de a kerdes hogy szaritsam le ?
2013. aug. 12. 11:05
 3/9 Sinead ***** válasza:
Ha napon hagyod, megszárad 1, max 2 nap alatt.
2013. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezért nem használok neolux festéket. Trinát zománc is van olyan szép, de az megszárad 2-3 nap alatt teljesen. Neoluxra meg rá van írva hogy teljes száradási idő 2 hét.
2013. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most csak szivatsz hogy 2 het ???
2013. aug. 12. 12:05
 6/9 Sinead ***** válasza:
nézd meg a festék dobozát.
2013. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt is el kellene olvasni ami a dobozra van írva nem csak azt amit fórumon írnak. Igen, 2 hét.

Legközelebb meg csináld Trinát zománccal. Olcsóbb és jobb...

2013. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A dobozat elolvastam 3 szor nem volt ra irva a festekboltban is kerdeztem \ mondtam mire kell ki a f@kom gondolta volna hogy 2 het a szaradas ? Most megneztem a neten a honlapon hat igen kikemenyedesi ido 2het? Most Napon mennyire rovidulhet le ?
2013. aug. 12. 22:17
 9/9 anonim ***** válasza:

1,5 hét :D

Én is csináltam ilyet régen. Melegen lett felhordva(tehát az előírt maximum hőmérséklete lett felmelegítve), aztán napra kirakva de úgyis még legalább 10 napig lágy volt.

2013. aug. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!