Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyire "nagy...

Szerintetek mennyire "nagy dolog", ha valaki két éves jogsival már meg tud fordulni kézifékkel ill. végig tud menni ilyen vezetéstechnikai pályán hiba nélkül?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 11:01
 1/5 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmire gondoltam:

http://www.youtube.com/watch?v=d63Dnm_OF6E

2013. aug. 12. 11:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem a két év a lényeg, hanem a levezetett órák/kilométerek.

Ha két év alatt vasárnaponként elviszi anyát a templomba, meg a piacra, és emellett ezt meg tudja csinálni, ügyes. :) De ha átlagos mennyiségűt vezet, akkor szerintem nem nagy dolog.

2013. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

attól függ mennyit vezet.

Én nem tudom hogy 4 éves jogsival meg tudnám e csinálni, ilyen helyzetbe nem voltam még.

Keveset vezetek mert nincs saját kocsim.

2013. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem nagy dolog.

Én azt sem tartottam nagy dolognak, hogy 14 évesen Pajeróval egyenetlen és gödrös földúton megcsináltam ugyanezt.

2013. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut nem nagy. Nincs ebben semmi ''hű de!''. Én az első két évemben majd' 110e km-t levezettem, de az hogy kézifékes fordulókat csináljak, mer' hogy az hú de laza, hát eszembe nem jutott.
2013. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!