Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a későbbiekben autóval...

Ha a későbbiekben autóval fogok munkába járni, akkor mennyit kell majd a járműre szánni?

Figyelt kérdés

Jelenleg biciklivel járok be dolgozni, de egy költözés esetén már ez nem lesz megoldható, marad az autó. Kb. 10 km lesz az odaút, és vissza, így napi 20 km-t fogok megtenni. Egy használt autót gondoltunk vásárolni, még nincs konkrét elképzelés.

Az érdekelne, hogy kb. (tól-ig összeg) mennyibe kerül havonta az üzemanyag, ha másra nem használom az autót, csak a munkahelyre megyek be vele.



2013. aug. 13. 15:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én nem pontoztalak le, én aki rendszeresen kényszerül szereltetni a kocsit, mert öreg, tudom, hogy mi mennyibe kerül és jól írtad. Én am. se pontozok sehol senkit. Ne foglalkozz az ilyenekkel, maradjanak buták és kész :D
2013. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én a 8-as válaszodat felpontoztam, a 10-est meg le, remélem érted miért... (ezt is pontozzátok le, mert én is offolok)
2013. aug. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!