Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki volt a hülye: én vagy a...

Ki volt a hülye: én vagy a kamionos?

Figyelt kérdés
Nem volt egyértelmű a helyzet számomra, ezért kérném ki a véleményeteket. Szóval az történt, hogy tegnap autóval jöttem Győrből Budapestre, persze nem autópályán. Az egyik faluban kb. 50-60-nal menten és egy kanyar előtt (még a faluban!) az út szélén ment két biciklis egymás után. Mögöttem jött egy külföldi kamionos és amikor elkezdtem kikerülni - közvetlenül a kanyar előtt! - a bringásokat, azt vettem észre, hogy szinte a kocsi hátuljában van, ekkor dudált egyet! Aztán gondoltam, hogy félreállok, mert nem akartam, hogy bepöccent aggyal széttörjön. Mikor félrehúzódtam még gurultam, de volt elég hely arra, hogy kikerüljön anélkül, hogy átkerüljön a szembejövő sávba! Szóval ekkor összevissza elkezdett dudálni, én meg már nem értettem mi a halál baja van ennek. Mivel gurultam és ez a fenti esemény "pár" pillanat műve volt, én visszajöttem az úttestre és elkezdtem gyorsítani, mint az állat. Az egész faluban így mentem és ez a kamion végig a "seggemben" volt. Siethet ennyire valaki? Vagy én értettem félre valamit? Esetleg én voltam a marha? Mi történt, mert még most sem értem. Szeretek dinamikusan közlekedni, de azért nem veszélyeztetnék más rajtam kívül, főleg faluban...

2013. aug. 14. 10:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
15.Nem szándékosan, hanem besatuztak előtte.És ugye a tehetetlenségi erő stb,stb.Na valahogy az árokban kötött ki az autó.Volt kamera a kamionban.
2014. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Jaj kis önkéntesrendőr itt a válaszolók közt.. rendre utasítja a szabálytalankodót.. nem érted? 🤌😂
2022. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!