Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1986 Yamaha YZ 250 kuplung...

1986 Yamaha YZ 250 kuplung probléma. Mi baja lehet? Többi lent!

Figyelt kérdés
A kuplung alig emel ki megy a motor ha be van húzva akkor is,a bowden állító csavart teljesen kicsavartam így fog minimálisan de régen jó volt kb. úgyis h alig volt a csavar kicsavarva puhább is lett a kuplung és az a kar a blokknál amit húz a bowden az most sokkal beljebb van tehát eddig szinte párhuzamos volt a hátsó villával mikor nem volt behúzva most kb. 40-45 beljebb van.Nem igazán tudom elmagyarázni remélem azért valaki meg értette válaszokat előre is nagyon köszönöm !

2013. aug. 14. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
olaj gondolom nem mostanában volt cserélve benne. amit a gépkönyv előír olyat rakjál bele. ha ez nem segít akkor szerintem nagyon kopottak már a lamellák és össze vannak ragadva.
2013. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
váltó olaj van benne a sebességeket nem dobja ki... nem nagyon értek hozzá de van külön kuplungolaj ? mert nem tudok róla,gépkönyv nincs meg nem tudsz ajánlani valamit ? köszönöm válaszodat !
2013. szept. 6. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!