Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS! Holnap eladom az autómat...

SOS! Holnap eladom az autómat és nem tudom milyen tartozékot kötelező adni hozzá?

Figyelt kérdés
Csak azt adom, amit muszáj, ami kötelező. Mik azok?

2013. aug. 14. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem vagy köteles adni az egyébként is elvárhatón kivül (kulcsok, stb)

Nem kell odaadni az elsősegélydobozt meg hasonlókat

2013. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyári pótkereket és az elakadásjelző háromszöget illik odaadni az új tulajnak. Továbbá a szervizkönyvet és a kezelési útmutatót is. Ha van olyan kártya, amin rajta vannak a különböző kódok (kulcspótlás, audio egység), akkor azt is add oda.
2013. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elakadás jelző az a piros vagy narancssáraga háromszög),és izzókészlet (bár ez már nem kötelező,ha minden igaz a rendőr sem kéri az izzó készletet hála a modern autók egyszerűségének :D),az emelő és a poroltó még(magyarországon a poroltó sem kötelező tartozék ha jól tudom) .Szóval csak az alaptartozékokat.
2013. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért az eü dobozt, háromszöget, emelõt és pótkereket illik odaadni, kötelezô kellékek. Nagy kicseszés, ha kiveszed belôle.

A pumpa, láthatósági mellény, esetleg az izzószett (ha van egyáltalàn) maradhat nálad.

2013. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. A saját emelőmet biztos nem adom oda, az más ha a gépkocsinak van gyári emelője
2013. aug. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az emelőt mindenképp.Az elakadásjelző törvényi tartozék, tehát illik. Keményre fújt, ép pótkerék az barátságos gesztus.


ezen felül csak az úri jókedved diktál..

2013. aug. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eladtam. Nem adtam hozzá semmit. Szépen kipakoltam mindent. Csak a pótkerék a hozzávaló emelővel maradt az autóban. Nem is kérték, nem is reklamáltak.
2013. aug. 22. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!