Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mért csak ennyivel...

Szerintetek mért csak ennyivel megy a Jawam?

Figyelt kérdés

A Jawa mustangom nem akar 50-nél többel menni igaz gyári henger van rajta de akkor is.


Kicseréltem rajta a szívót meg levágtam azt a részt ami a dobba megy és csak 2.5 centi marad benne. De 50 nél nem akar többel menni.



2013. aug. 17. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a hengerfelet is. Abból is 2 fajta van.

Meg ha nem pontosan reszelted a szívótorkot az se jó. (legjobb ha pontosan illeszkedik a karbi szívótorkához)

2013. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Boltból vettem hozzá! Szívót

Hengerfejen mit nézzek?

2013. aug. 17. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Emlékeim szerint a fojtott hengerfej belseje teljes félkör. A másik(magasabb kompressziós) hengerfej égéstere kisebb.

De inkább képekben:

Normál:

[link]

Magas kompressziós:

[link]

2013. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elméletben semmit sem kell nézned mert a mustang a nagyobb sűrítés arányú hengerfej, de az igaz hogy az ideál-éval csereszabatos úgymond kupolás a hengerfeje (kisebb sűrítés arányú hengerfej).

A segédmotor és a mustang "motorkerékpár" között még volt egy különbség (azon kívül amit te tettél) méghozzá az hogy 11-fogas kislánckerék volt a segédmotorokon (így lepörög 3.ban is) Tehát vagy veszel 12-est vagy 13-asat attól függően hogy milyen földrajzi viszonyok között élsz.

Manapság már lehet kapni 14 és 15 fogas kislánckereket is hozzá de az már tuningolt gépre ajánlott

2013. aug. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt bővebben le van írva

[link]

2013. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a sok segítséget van nekem hozzá 12 es fogaskerék de úgy gondoltam hogy 1 fog nem sokat számít neki de kipróbálom
2013. aug. 18. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!