Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Suzuki Swift 1.3 16 szelepes...

A Suzuki Swift 1.3 16 szelepes motorral szerelt,3 ajtós kivitel hogyhogy ennyivel drágább?

Figyelt kérdés
Egyrészt kevés is van belőle, másrészt a normálisabbak 450-500 ezer környékén kezdődnek. Ez hogy lehet? Ennyivel jobbak, mint a 8 szelepes társaik? Vagy a ritkaságuk miatt?

2013. júl. 16. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy, hogy GTI-ket néztél. :P
2013. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 16V motorú swiftek eleve drágábbak, mint a 8V motorúak. De nem írtad, hogy milyen a felszereltsége, mert az ár ugye javarészt attól is függ (szervó, légzsák, esetleg klíma...stb)!
2013. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem a GTI-ket néztem, mert azok, ha jól tudom, dupla vezérműtengelyesek, 101LE-vel.


Én a sima 1.3-as 16 szelepeseket néztem, amik 84LE-sek. A felszereltség pedig számomra mindegy, nem ájulok el klímától, meg elektromos ablakemelőtől. Szóval felszereltségben is bármilyen szóba jöhetne, a fapadostól a fullextrásig.

2013. júl. 16. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért drágábbak valamennyivel mert kevesebb van belőle mint az 5 ajtósból.DE sajnos a kütyük mint az elektromos ablak ,klíma ,ritka esetben ABS,meg ha kagyló ülés van benne akkor valamennyivel drágábban adják őket.
2013. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!