Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi 1.3-as Swiftnél is lehet...

Régi 1.3-as Swiftnél is lehet ilyesmi probléma?

Figyelt kérdés
Halottam olyat, hogy ha a motort beindítják majd az akku sarukat leveszik, tönkre megy minden elektronikus berendezés a kocsin. Én 1x kipróbáltam ezt mikor rossz volt a generátora a Swiftnek és csak annyi történt, hogy leállt a motor. Előtte is volt próbálva, de akkor semmi se történt, a motor ment tovább. Lehet, hogy olyan kezdetlegesek az elektronikák, hogy annál a kocsinál nem tesz kárt benne?

2013. aug. 17. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

Hát igen, egy újabb kérdésbe csomagolt vélemény.

Tudtuk hogy a Suzuki papírautó.

tutduk hogy csak meghalni lehet benne.

Most legalább azt is tudjuk, hála neked, hogy még az elektronikája is kezdetleges.


Szánalmas...

2013. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kedves 1.!


Nem provokálni akartalak! Nekünk is egy 18 éves Swiftünk van, azért érdekel. Mondjuk utálom a kocsit, mert érettségi 2. napján lehalt és 2x monitort 10 km-n át hoznom kellett biciklivel, mert akkor szintén le volt halva, de téll. nem provokálni akartam a stifteseket!

2013. aug. 17. 21:46
 3/12 A kérdező kommentje:
Nah, ne durcizzatok már! :(
2013. aug. 17. 22:22
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Én meg azt hallottam, hogy sajtból van a Hold...

Attól, hogy beindított motornál lekötöd az aksit, még nem kéne leállnia a motornak, max csak minden árammal működő cuccnak... És nem azért nem megy tönkre benne az elektronika mert 'kezdetleges', hanem azért mert nincs minek tönkremennie! A legtöbb ilyen régi Swift ugyanis nem dúskál túlzottan bennük. Ami meg van az szerencsére elég strapabíró (nem olyan kényes, mint pl. a francia kocsik). A monitoros sztorinál egyszerűen nem tudlak sajnálni, az hogy te nem vagy elég élelmes meg végkép nem a kocsi hibája... Ha meg eleve tudtad, hogy hibás a kocsi generátora miért nem cseréltettétek ki? Ha ez megtörtént volna idejébe, nem állt volna le alattad a kocsi és most nem tettél volna fel ide ilyen ostoba kérdést, ezek után mindenki happy lenne. :)

2013. aug. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Probléma ne problémázz!


Mikor lehalt a generátor épp jöttek értem a sulihoz, épp érettségiztem és így nem tudhattuk, hogy le fog halni. A monitornál meg a kuplung ment ki, azt se tudhattuk. Jah és próbálj meg Te egy olyan helyen élelmes lenni, ahol 10 km-re van a legközelebbi buszmegálló! A lényeg, hogy mikor kellett vna a kocsi akkor nem volt. Am. meg sztem ezek nem lényeges dolgok úgy hogy próbáljunk meg a kérdésre válaszolni! Köszönöm!

2013. aug. 18. 09:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem minden elektronikus cucc megy tönkre ha leveszed járó motornál a sarut. A generátor megy tönkre, de az sem azonnal, és ez minden ilyen régebbi autónál így van.
2013. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekel (Swift-től függetlenül), hogy járó motornál minek akarod te levenni az akkusarukat?
2013. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 B.Szabolcs ***** válasza:
45%
Az első kommentelőnek üzenném,hogy igyon pár rövidet és hajtson a fák közé !!!! Az nek baj hogy tudatlan hozzá nem értő vagy de legalább szorgalmas ne legyél!! Tisztában vagy a kérdéssel amit kérdeztek ??? Ja hogy egyébként sem érted?? Tudod az a válasz Suzuki ,ö ö ö, fúj , meg izé ö ö ö !
2013. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez frusztráció! Annyira rossz kedve van már pár köcsög BMW-s miatt aki levillogta vagy ledudálta mert 90-nél nem ment gyorsabban, ezért mindenben a rosszat látja, azt hiszi provokálni akarják. Én is utálom az ilyen előítéleteket, hogy papírautó, meg, hogy jajj meg lehet benne halni, de kérdem én meik autóban nem lehet? A Knight Riderben a Tranc Am-ben, de olyan a valóságban nem létezik. És én még most is azt mondom, hogy egy 10-13 éves Swift igen is jó kocsi. Láttam tegnap használtautó.hu-n egy olyan 2000-s Swiftet ami elektromos ablakemelővel, rádióval, sportülésekkel van ellátva, a karosszériája meg kifogástalan állapotban van, de 1 baj van vele: automata. Csak ezért nem venném meg, de ha manuális vna megvenném azon az áron!
2013. aug. 18. 17:24
 10/12 anonim ***** válasza:
ha lekötöd az akksit, megszakítod az áramkört, nem csoda, hogy leáll, minden kocsi leáll nagyokosok
2013. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!