Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik ilyen nagy fullos legújab...

Akik ilyen nagy fullos legújabb S63 AMG Mercikkel, meg GL Mercikkel, meg 70-80 milliós CL Mercikkel, SL Mercikkel, meg mondjuk mittomén legújabb 6-os bmw-kkel közlekednek, azok hol szervizelik a kocsijukat?

Figyelt kérdés
Hogy tudnak járkálni velük? Úgy értem, én tuti h csak mondanám meg írnám h kicseréltem, megjavítottam a cuccokat, közbe meg lehúznám őket h legyen zsém azt annyi.

2013. aug. 18. 00:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Pl. én még sohasem láttam, hogy ahova én viszem a 14 éves használtan vett szaromat, vagy bármelyik szervizbe is ment volna ilyen fullos autó. Meg pl. Porsche panamera.. Meg Bentley Continental gt. Aminek hivatalos márkaszervize itthon pl. nincs is, csak mittomén milyen szervizbe tudja megoldni a javítást..
2013. aug. 18. 00:31
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

1) Az új autókat nem kell szervizelni. (Általában.) Kivéve ugye a kopó alkatrészekkel kell foglalkozni, ami benne van a papírjaiban.

2) Szerintem meg vannak rá az emberek, tuti 2x annyiért dolgoznak, mint egy mezei munkás, de kicserélnek nekik mindent. (Tehát nem verik át a gazdagokat, ugyan milyen alapon? Ő több pénzt keres, na és? Csak annyi, hogy akit meg lehet fejni, azt megfejik, biztos drágán dolgoznak abban a műhelyben, ahova ezeket a kocsikat hordják. Én így gondolom.)


Kedves kérdező szerintem bunkóság átverni így valakit, főleg egy gazdagabb rétegből származót, mert ő nem sajnálja a kocsiját jó helyre vinni, megfizeti a dolgokat, csak legyenek jók, és ne verjék át. Tehát Szerintem nagyon rosszul gondolod, de minden ember esze máshogy jár.

2013. aug. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Talán azért nem láttál még annál az autószerelőnél olyan BMW-t, mert talán nincs meg hozzá az a gép amely több millióba kerül és évente vagy 2 évente egyszer kellene használnia.
2013. aug. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Akkor te nem jársz márkaszervizben?

A Nagykőrösi úti Jaguarban szoktam látni,szervizre váró kocsikat, de biztos így van ez a Kárpát utcában és a Hunyadin a Mercedesnél is.


A Ferrarit pl a Warm Up hoz hordták - de úgy tudom már megszűnt az itthoni szerviz. Gondolom ezeket Bécsbe hordják, mint régen a Jaguarokat.


Lehet a 14 éves használt szrodat nem olyan helyre hordod, ahol 15-20-30-40 000 a rezsióradíj nem ? :D

2013. aug. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Bentleyt es Lamborghinit Becsben tobbnyire. Mercedeseket szinten, vagy egy sima Magyar Mercedes szervizben.
2013. aug. 18. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nos, nekem sem olyan autóm van, de tapaszalat igen. Volt hogy átvert egy szerelő. Mit ért vele? Soha nem mentem oda. Egyszer nyert mondjuk 10 ezret, az évek során meg bukott több 10 ezret... Am azóta be is zárt. Akihez én járok már évek óta a fenti eset miatt, ő soha bem vert át. Nagyon jól dolgozik, nem is drágán, viszont ő sem vállal ilyen autót. Az oka egyszerű. Neki sinycs minden gép, ami ilyenekhez szükséges. Nahmeg a környékünkön ilyen autó sincs. Logikusan meg se érné beruházni neki. Jobban kijön ha alkalmaszkodik a valós igényekhez.
2013. aug. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez nagy ge*iség, kérdező.

És minden nagyobb városban van Mercedes szerviz például, és ott szervizelik az ilyen drága Merciket is.

De mondok egy példát: olvastam a TC népitéleten egy Bentley-es itéletet, és irta a tulaj, hogy Bécsbe viszi az autót, még akkor is ha csak izzót kell cserélni. Tehát ha itt nincs olyan szerviz, ahol megcsinálják az autót, kimész Bécsbe, ott tuti van mindenféle.

De attól, hogy itthon például nincs Ferrari márkaszerviz, szerintem van néhány szerviz, ahol megvannak a megfelelő szerszámok és a szaktudás egy ilyen autóhoz is.

2013. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 4165 ***** válasza:
63%

Kedves Kérdező!

2013. van. Bármilyen hihetetlen, mostanra nyíltak márkaszervízek. Nem a Holdon, ebben az országban. Emellett bármilyen hihetetlen szerencsére a márkaszervízekben nem olyan irigy, buta és rosszindulatú emberek dolgoznak, mint te. Továbbá a gazdag emberek skótabbak és jobban odafigyelnek ezekre, tehát nem veres át őket. Amúgy ezeken a helyeken olyan emberek dolgoznak, akik 15 éve kerestek nagyjából annyit, mint az akkor legyártott autód jelenlegi értéke. Pár ezres miatt nem rúgatják ki magukat.

2013. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Rövid ideje vezetek egy Mercedes SLS Roadstert. Előtte is Mercedesem volt. Ebben a rövid időintervallumban már volt elég sok élményem a kocsinak köszönhetően. Egyik ismerősöm pl. flegmán azt mondta, hogy ez a kocsi sz*r és nem nőnek való. Nem hiszem, hogy életében valaha is vezetett egy ilyen autót. Az előző Mercedesszel is voltak különös élményeim. Elvittem a szervizbe, mert hallottam a motor hangján, hogy valami nincs rendbe. Megmondta a műhely főnöke, hogy X időpontban menjek vissza egy másik napon, akkor kész lesz. Ő rendes volt, de a munkásai... 10 perccel előbb mentem, épp az utolsó simításokat végezték és nem vették észre, hogy a fal mellett állok, nem láthattak abból a szögből. Volt mit hallanom... Akkor is az a szöveg, hogy minek egy nőnek egy ilyen kocsi, meg hogy biztos, hogy egy elkényeztetett, hülye p*csa vagyok, meg hogy ő ilyen kocsit nem is venne. Nem reagáltam semmit nekik, csak átvettem a kocsit, fizettem és hazamentem. Másnap visszamentem és bementem a főnökhöz. Ő egy idősebb férfi volt, nagyon rendes. Elmeséltem neki az esetet és bocsánatot kért a munkásai nevében. Mondtam neki, hogy nem szeretnék botrányt, csak figyelmeztetni akartam, hogy az ilyesmire nem árt vigyázni, mert nem tesz jót az üzletnek. Azóta nem kellett szervizelnem azt a kocsit sem és az SLS-t sem még. De oda nem fogom vinni, ez is biztos. Nem velünk csesznek ki a szerelők, hanem saját magukkal. Jártam hasonlóan egy kozmetikussal is. Visszahallottam a legjobb barátnőmtől (a kozmetikus nem tudja, hogy ő a legjobb barátnőm), hogy a kozmetikus azt mondta, hogy neki fel kell készítenie az idegeit, mielőtt én megyek hozzá. Ezt csak azért, mert közvetlen vagyok és beszélgetős, de ugyanakkor sosem pletykálok, vagy mondok rosszat másokról. A következő időpontot lemondtam egy kifogással és azóta sem jelentkeztem neki. Ha én munkát és ezáltal pénzt adok neki, akkor fogja be a száját. Nem érdekel, hogy mit gondol rólam, de mások előtt talán mégsem kellene a semmiért köpködni rám. És ugyanez a helyzet a szerelőkkel is. Ha egyszer átvágnak, vagy így beszólogatnak, akkor nem fogok többet hozzájuk menni, ennyi. Van szerencsére több szerviz és műhely, úgyhogy nem vagyok köteles eltűrni bármit nekik. Arról nem is beszélve, ha nem végzik rendesen a munkájukat.
2013. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

# 9


Most a szerelő had mondjon azt amit akar, ha Astrád lenne is leszólnák, mert elég szar munka az autószerelés, sokat idegel, és szeretsz olyankor mindent szidni, mert könnyebb azt a x éve aluba korrodált szart kifacsarni.:) Amíg megcsinálja a munkát, amiért pénzt kap felesleg emódon büntetned, most kimondva kimondatlanul lehet, hogy ezt gondolja... (A kozmetikus, az más szitu.) De persze én se örülnék, hogyha ilyeneket mondanának 'mögöttem'.

2013. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!