Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millio Ft. -bol ki milyen...

1 millio Ft. -bol ki milyen autot venne?

Figyelt kérdés

Ennyi penzem van ra, hitelt pedig nem szeretnek felvenni.


Sokat hasznalnam, de nem nagy tavolsagokat. Legyen megbizhato a motorja, es olcsok hozza az alkatreszek. Kerlek Titeket hogy ne annyit irjatok hogy Golf, hanem azt is hogy milyen evjarat, milyen motor, stb. Elore is koszonom a valaszokat, linkekert kulon koszonet.


2013. aug. 18. 12:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Csomgatartó mérete valamint ülések száma mennyire számít? Illetve benzinest vagy dízelest szeretnél inkább?
2013. aug. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Én 99-2000 körüli Audi A4-est 1.9 TDI motorral 110 lóerővel, talán kevesebből is találsz már jó állapotút. Igaz, hogy lehet fiatalabbat is venni ennyiért, de ilyen jó minőségűt és megbizható autót tuti nem találsz ennyiért.
2013. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Csomagtarto merete es ulesek szama egyaltalan nem szempont, 24 eves vagyok, egyelore maximum egy baratnovel kell kalkulalni a kovetkezo evekben:)


Nem tudom hogy benzint vagy dizelt szeretnek, szerintem az autotol fugg hogy melyiket valasztanam, Mitsubishi-bol pl. szerintem nem vennek dizelt, ahogy Volkswagen-bol sem benzinest.


Az Audi-n gondolkoztam mar en is, de nem nagyon dragak hozza az alkatreszek?

2013. aug. 18. 12:56
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

Opel Astra: [link]

Honda Civic: [link]

Fiat Punto: [link]

Peugeot 206: [link]

2013. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Most fognak megkövezni engem, de ha megbízható motorú, kicsi (igaz, nulla presztizsű) autüt szeretnél, ami számodra nem érzelmi kérdés, pusztán egy használati tárgy mint egy mosógép...

Akkor egy második generációs Swiftet javasolnék, a lehető legfiatalabbat, legkevesebb kilométerrel és legtöbb extrával, ami ebbe az árba belefér.


[link]

2013. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

valóban ha nincs suzuki undorod akkor az újabb kasztnis szwift az jó választás lehet viszonylag olcsó hozzájuk az alkatrész és megbízható kisautók.

ha meg valami nagyobb autót és dízelt szeretnél a toyota avensist tudom ajánlani ennyi pénzért


[link]

2013. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Egy jó kis Mazda MX-5 esetleg? 1-ből simán kapsz egyet (1989 és 2005 közt), a motor golyóálló, fogyasztás normális, ennél olcsóbb már nem lesz, így az értékvesztéssel nem kell foglalkozni, és baromira jó vezetni. Alkatrész akad, szakértelem is, a net tele van leírásokkal, így az otthoni szerelgetés sem eleve kudarcra ítélt. Nem akkor baromság megvenni, mint első hallásra tűnik. Ha szeretsz vezetni, gondolkodj rajta :D
2013. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

Ha nem kell nagy hely, én egy Ford SportKa-t vennék a helyedben ennyi pénzből. Jobban néz ki, mint a sima, nem annyira nőies, megy, mint a meszes, a váltója az egyik legjobb a kis kategóriás kocsik között, és egy élmény vezetni. Mint egy gokart.

2004 körüli 1.6-os benzines, 95LE-s motorral szerelt verziók a SportKa-k.

2013. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

192 centi vagyok, szoval sajnos az mx5 nem johet szoba, pici az nekem. Neztem oket egyebkent en is, sokaig Angliaban eltem es ott elkepesztoen olcsok, 200ezer kornyeken mar nagyon szepet kapsz. De kilogna belole a fejem:D


SportKa (nem StreetKa? vagy az nem ugyanaz?) is szerintem pici lenne, es bar tenyleg jobban nez ki mint a sima Ka ennek ellenere nem tetszik.


Se francia se olasz autot nem szeretnek, eloiteleteim vannak veluk szemben es az ismeroseim koreben is rengeteg rosszat hallok roluk, aztan persze lehet hogy szerencsem lenne es kifognek pont egy olyan 206-ost vagy Puntot amihez 2 evig hozza sem kell nyulni es kifogastalanul megy de valamiert nem...


Suzuki undorom sajnos van, illetve nem is undor, mondjuk ugy hogy nem preferalom, Suzuki autom valoszinuleg akkor lesz ha valaki ad egyet ingyen, azt is megprobalnam szerintem eladni gyorsan:)


Az Astra valoban nem lenne rossz valasztas de arrol meg azt gondolom hogy olyan semmilyen auto, marmint kinezetre. De fontolgatom az Astrat is egyebkent, jokat olvasni rola, megbizhato, elvisz barhova.


Megmondom oszinten 3 auto van amit talaltam es kep alapjan jol neznek ki, egy 2001es 4es Golf, egy 1997es Cabrio 3as Golf, mindketto 1.9 TDI es nagyon szep, meg egy 2001es Honda Civic, 1.6os benzin, ezek kozott vacilalok. Illetve meg a Toyotan gondolkozom, nem is az Avensis-en hanem egy szep Celica-n. Lehet aztan hogy az is pici lenne, nem ultem meg olyanban, de tetszik.


Nem konnyu az eset.

2013. aug. 18. 15:10
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

Ez a SportKa: [link]

Ez pedig a StreetKa: [link]


A StreetKa egy cabrio. Hely pedig van benne, nem kisebb, mint egy Punto pl. Csak a hátsó üléssort spórolták el belőle, de az neked úgyse kell. :)

2013. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!