Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Versenyautó biznisz. -Milyen...

Versenyautó biznisz. -Milyen trélert ajánlotok, és milyen autót ami megbízható autószállításra, max 2 millió forintig?

Figyelt kérdés

Vw Transporterre gondoltam, plusz tréler, de van olyan hogy egybe van az autó trélerrel, ilyen autólopó, de az nem tudom megvan-e 2 millióból.

Megbízható autó kell, arra is figyeljetek, hogy 3,5 tonnába ha lehet beleférjen az összeállítás, mert csak B jogsim van plusz utánfutó, és ne is egy gyenge szívódízelt ajánjatok, turbós legyen, mert lesz benne chiptuning is, hogy bírja az emelkedőn is felhúzni a gépet.



2013. aug. 5. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A chiptuning az nélkülözhetetlen.

Aztán a fehér versenyautók hátul a tréleren mind fekete színűek lesznek a koromtól, mire megérkeznek.

Kettőt egy csapásra. Versenyautó festés biznisz.

2013. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Pl ez egész jó, tennék rá nagyobb felnit, meg egy polír rá férne, 130-140 lóra fel lehet húzni, és még ha benne ülünk, meg húzom a kocsit, akkor is otthagyok bárkit.

Még ehhez kéne egy fasza tréler 1 millió alatt.

2013. aug. 5. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Most a trélerrel is versenyezni akarsz? :D


[link]

Lehet venni ilyen alvázast, bár szerntem is jobban jársz, ha megveszed azt a Transportert, amit linkeltél, nagyon szép állapotban van, és azzal az autóval el lehet menni akárhova. 1 millából veszel hozzá egy jó utánfutó trailert, a lényeg, hogy ha összeadod az autó és a tréler össztömegét (amit a forgalmiban ir), ne jöjjön ki több, mint 3500 kg. Akkor mehetsz B-s jogsival.

2013. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sinead ***** válasza:
Jó az a T4-es, csak egy a gond vele, hogy motorhibás.
2013. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem gond, pár napos munka, olcsó az alkatrész, de szerintem van itt nem messze egy bontott 2.5 tdi.

van idő kicserélni a főtengelycsapágyat, amíg felpolírozzuk a kasztnit, aztán ennyi erővel megnézzük a kuplung cserés-e.

Még mindig jobb egy ilyen, felújított adagolóval, de tudom hogy ki lesz cserélve minden benne, nem alattam fog meghalni a hibátlannak árult autó.

2013. aug. 5. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!