Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Maxxride motorolajról valamit...

Maxxride motorolajról valamit tudni?

Figyelt kérdés

Tescoban most akciós és érdekelne, hogy milyen fajta lehet..(Bronz 15W-40,Silver 10W-40,Gold 5W-40)


Opel vectra B 2.0 ('97) dízeleshez jó lenne? (lehet hülye kérdés, nem nagyon értek hozzá ezért lenne szükségem néhány megértő segítőkész válaszra!)



2013. aug. 19. 20:42
 1/2 szemi19 válasza:
Mi most vettünk Vw Bora 1.4-es 16 szelepes benzinesbe télire 5W-40-est. Amint megtapasztalom, hogy milyen bele, megírom a véleményem.
2013. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is volkswagenbe vettem csak Poloba 1.4 16 szelepes.

10w40 est.

Eddig semmi bajom nincs vele. Az előző márkájú olajhoz képest(divinol) talán még egy kicsit halkabb is a kocsi.

Fogyasztás nem nőtt, éppen ellentéteben.

Szóval eddig meg vagyok vele elégedve, most cseréltem kb 1 hónapja, azóta kb 800 km-t mentem vele, többnyire városban.


Nem állítom, hogy akkor mindenki dobja el a castrolt meg a többi nagy márkát, de "válgásmegoldásnak" akár ez is tökéletes lehet.

Remélem segítettem valamit :)

2014. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!