Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyire érné meg...

Szerintetek mennyire érné meg ez a régi bmw?

Figyelt kérdés

[link]


Felszereltség:

1 DIN – AUX csatlakozó – állítható kormány – bőr belső – CD-s autórádió – centrálzár – dönthető utasülések – elektromos ablak elöl – elektromos tolótető – elektromos tükör – elektromosan állítható fejtámlák – erősítő kimenet – fűthető szélvédő – fűthető tükör – kiegészítő fényszóró – ködlámpa – könnyűfém felni – középső kartámasz – manuális (5 fokozatú) sebességváltó – MP3 lejátszás – nyitható keménytető – rádió – szervokormány – színezett üveg – távirányító – tempomat – tolótető (napfénytető) – USB csatlakozó – ülésmagasság állítás.


Egyéb információ:

Azonnal elvihető – garázsban tartott – nem dohányzó – rendszeresen karbantartott – szervizkönyv – törzskönyv.


Vételár: 300.000 Ft

Évjárat: 1987/1

Okmányok jellege: Érvényes magyar okmányokkal

Műszaki vizsga érvényes: 2014/4

Kivitel: Sedan

Állapot: Megkímélt

Üzemanyag: Benzin

Sebességváltó fajtája: Manuális (5 fokozatú

Hengerűrtartalom: 1991 cm³

Henger-elrendezés: Soros

Hajtás: Hátsó kerék

Teljesítmény: 95 kW, 129 LE

Szállítható szem. száma: 5 fő

Ajtók száma: 4

Kárpit színe: Fekete



2013. aug. 20. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Félsz, hogy elviszik előled, hogy nem így linkelted be?

[link]


Ha szereted a régi autókat, és van kedved barkácsolni, akkor vedd meg!

2013. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked kéne tudnod, hogy neked mennyire érné meg. Az a 300k végülis elég reális kezdő ár, de pár forintot biztos le lehetne még alkudni.
2013. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Hát nem értitek? Ő ilyet akar és azt várja hogy veregessük meg a vállát, mert jól döntött! :D


Szupi mert Bömös. Puncimágnes, a többi meg nem számít :D

2013. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Lehet nem csajozni veszi, lehet, hogy tetszik neki ez a vágya, lehet imádja a régi BMW-ket mint én, nem kéne leszólni. Nehogy azt hidd, hogy minden BMW tulajdonos egy kötsög nagyképű kétajtós szekrény kancigány.

2013. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi voltam mások véleményére is, hogy mekkora költséggel járna a fenntartása .de sztem olcsón megúsznám, meg van egy "különleges" beütése is, úgy értem ritkán látni viszonylag jó állapotú e28ast.
2013. aug. 21. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez kb. reális ár, ebből még (ahogy az előttem is írták) lehet alkudni. De készülj fel rá, h egy-két dolgot cserélni kell rajta. Am ez még felújítási alapnak is jó lenne :) És végre valaki, aki nem e36-ot akar, hanem cápát :D Az e28 a kedvencem :) Szerintem vágj bele, manapság nem sűrűn látni az utakon ilyen járgányt ;)
2013. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!