Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabia I 1.2 kombi vagy...

Skoda Fabia I 1.2 kombi vagy Seat Cordoba II 1.2?

Figyelt kérdés

Ti melyiket választanátok inkább? A Skoda gondolom inkább családiasabb, a Seat pedig kicsit sportosabb (na jó, ez vicc ilyen kis teljesítménynél).


Erről az 1.2-es Vw motorról ki mit tud? Megbízható szerkezetek? Úgy tudom, 3 hengeresek, és keveset esznek.


Igazából munkába járni használnám, és néha kirándulni családostul (ezért is nézek ilyen viszonylag nagy csomagtartós kocsikat).



2013. aug. 21. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Fabia -t semmiképp,volt nálunk mivel apám autószerelő,majd mentünk kipróbálni nagyon de nagyon kicsi a teljesítmény,ezt nem úgy értem hogy most nem megy 160-at,persze,nem megy de még a 100-at is elég viszi,az 1.4-es volt MPI Benzines,padlógázzal pedig 15 másodperc mire 100-on van,szóval Seat Cordoba de inkább válassz valami más kocsit 1.6-os VW Golf,Polo és még jól is néz ki. A 3 Hengertől meg undorodok,Skoda Roomsterrel mentünk apámmal,cégi kocsi,hangos,ráz a kasztni,4000-es fordulaton megy 90-el kb,benzines,meg a formája se jó,egyiket se választanám inkább valami 3-as,4-es Golf,vagy Polo.
2013. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A 3 Hengertől meg undorodok,Skoda Roomsterrel mentünk apámmal,cégi kocsi,hangos,ráz a kasztni,4000-es fordulaton megy 90-el kb,benzines,meg a formája se jó,egyiket se választanám inkább valami 3-as,4-es Golf,vagy Polo"

Ennek mi köze a 3 hengerhez? ha apád mondta, akkor váltson szakmát szerintem..

2013. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem apám mondta,ott ültem mellette és én is éreztem hogy nem ment meg azt is láttam hogy padlógázon ment,és annyi köze a 3 hengerhez hogy a Roomster is 3 hengeres,a kérdező meg ezt írta: "Úgy tudom, 3 hengeresek, és keveset esznek. " ,én pedig erre válaszoltam.
2013. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!