Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb vétel? A két autó közül? Bmw e46 vagy Peugeot 407?

Figyelt kérdés
Mindkettőbe csak benzinest vennék 2.0-ást vagy a fölötte kicsivel
2013. aug. 21. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
E46-ot annak ajánlom, aki rajongója a márkának, a típusnak. De mivel felmerült a Pug407 mint alternatíva, rajongásról itt nem igen lehet szó. Sok olyak keres e46-ot aki a totalcaron látta egy-egy cikkben és divatból akar ilyet venni (persze hogy mind azt állítja, hogy neki a kedvence). Akkor inkább a Pug407. Sokkal olcsóbb (a rossz megítélése miatt, pedig jó kocsi). Jól is néz ki (a sedan és a coupe).
2013. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy benzines BMW jóval megbízhatóbb mint egy PUG, bár legalább nem HDi. E46 azért jobb, sportosabb, erősebb, jobb eloszlású, reszponzívabb autó. A 320i 150 ló és 6 henger... ezt nem tudja egy azonos literű Pug.
2013. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Peugeot-t venném. Nem igazán ismerem a BMW-t, páromnak volt de amikor javíttatni kellett az több százezerbe került, pedig nem márkaszerviz volt. A Peugeot értéktartása már stagnál, eddig elég sokat esett. A 2.0 benzinessel nagyon jól megy. Bár elfogult vagyok mert nekem is Peugeot van, bár más típus, de semmi gondom nem volt vele
2013. aug. 22. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!