Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első használt autóm, na de...

Első használt autóm, na de ennyiért?

Figyelt kérdés
Első autómat tervezem megvenni,termesztésen használtan. 1.500.000-et szánnék rá, de találtam kedvezőbb ajánlatokat is 900.000 körül. A BMW 320D-re gondoltam mert az viszonylag egy sportos kocsi és elég jó. Viszont a szüleimnek nem igazán tetszik az dolog, szerintük,ami ennyibe kerül azzal csak a baj lesz és nem fogom tudni fizetni a folyamatos szervízelést. Én úgy gondolom,hogy azért a BMW az egy megbizhatóbb márka még ha 12-13 éves kocsikról is van szó, ti mit gondoltok,érdemes ilyen idős autót venni? Itt egy példa: [link]
2013. aug. 23. 14:08
1 2
 1/14 schocko ***** válasza:
Az autó kilométerállását néggyel kell szorozni, biztosan kell majd rákölteni, de a többire is kellene...
2013. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát teljesen tanácstalan vagyok, gondoltam veszek egy automata váltósat ami ráadásul jól is néz ki mint ez a bmw, de hát nem szeretnék állandóan a szervízbe menni :S
2013. aug. 23. 14:21
 3/14 anonim válasza:
Nem csúnya jószág de a képeket elég gondosan csinálták, jó távol...
2013. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Sn0wf0x ***** válasza:

Felejtsd el. Ha van 1.500.000 forintod és mindenképpen BMW-t akarsz, akkor két dologban gondolkozz. Vagy egy patika állapotú E36-ban, vagy E39-ben akár Németországból behozva, vagy egy benzines E46-ban, de akkor átírással, szervizekkel együtt már karcolni fogod a teljes keretet.


A régebbi 3-assal, vagy 5-össel sokkal olcsóbban kijössz, de ezekből egyre több lesz az utakon. Ha nem mész évi 20.000 km-nél többet, akkor felejtsd el a dízelt, felesleges.


Amit linkeltél az legalább 250 ezer km környékén jár már most.


Automataváltót szintén csak akkor válassz, ha a 2-300.000 forintos javítást is bele tudod kalkulálni a vételárba.


Ha nem fontos a BMW, akkor nézz körbe a használt piacon, szűrj felszerelés és évjárat szerint és ha rám hallgatsz, akkor maximum 1.300.000-ig....

2013. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igen gondolkodom a dolgon, hogy hagyom az automataváltósat a francba, csak jobban élvezem és még nem vagyok rutinos a manuálissal, de valszeg akkor inkább gyakorolok szüleim kocsijával addig. Sajna ilyen árban néztem és a legtöbb 120.000 km fölött van, az a baj,hogy ezeken az oldalakon a legszebb képeket csinálják, lehet majd felkeresek inkább valami pesti nagy telepet és körülnézek ott
2013. aug. 23. 14:32
 6/14 A kérdező kommentje:
nem ragaszkodom a bmw-hez csak egyszerűen ezek olyan sportos,fiatalos autók
2013. aug. 23. 14:32
 7/14 anonim válasza:
Igazából használt prémiumkocsit nem valami jó dolog venni, ennyiből meg főleg nem. Azt ajánlanám, hogy inkább a franciákat (Citroën, Peugeot, Renault) nézd meg, vagy ha a hírnév számít, a VW-kopi Skodákat, Seatokat nézd meg, használt Octaviát, Toledót, VW Borát/Jettát jobb áron lehetne venni, mint a BMW-t.
2013. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
most nézegetem az opeleket, szerintetek mennyi futott km az ami még jónak számít?
2013. aug. 23. 14:38
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne a km-re izgulj, az még nem jelent semmit. Egy Audi kérdésnél tegnap/ma már megtárgyaltuk miért, ha gondolod olvasd át:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__474..


És akkor térjünk ki erre a hirdetésre. Ha elolvasod a leírást, akármelyik makkoshotykai buta cigány szebben ír, nem véletlenül. A hirdetés szövege valami fordítóval készült és ez tipikus esete a külföldről feladott előleg behúzós átbszós hirdetéseknek. Fele áron kínálnak király autót, csak küldd el az árat előre. Egy kis olvasnivaló ehhez:


[link]


Használtautón ezt az autót kétszer ennyiért is elvinnék a hirdetés feladása után max 3 órával. Na innentől kerülendő ez az egész.


Facelift utáni E46 320d-t ilyen felszereltséggel 2,5 milla alatt nem fogsz kapni, csak töröttet.

2013. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

" a képek többet mond, mint sok szót"


"nem karcolás,"


:DDDD

2013. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!